www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Whiteboard 60 x 90 cm magnetická

Získejte magnetický whiteboard o rozměrech 60 x 90 cm. Ideální pro kanceláře, školy nebo domácí použití. Perfektní pro prezentace, brainstorming nebo organizaci úkolů. 1 099 Kč.
EAN: 4062859048165
Whiteboard 60 x 90 cm magnetická - Tabule Fromm & Starck

Univerzální magnetická tabule STAR_WBM_07 od Fromm & Starck

Seznamte se s magnetickou tabulí STAR_WBM_07 od značky Fromm & Starck, kterou ocení každé pracovní prostředí – od kreativních studií, přes školy, až po firemní konferenční místnosti. Její univerzální design se snadno přizpůsobí jakémukoli stylu nábytku, a to díky úzkému rámu z hliníku a čistě bílé ploše.

Vaše myšlenky zaznamenané na jednom místě

Nechte své myšlenky volně proudit a zaznamenávejte je na tuto praktickou magnetickou tabuli – ať už se jedná o brainstorming, myšlenkové mapy nebo dokonce fotografie z poslední firemní akce. Díky rozměrům 60 x 90 cm nabízí dostatek prostoru pro poznámky, zprávy, kalendář nebo jakékoliv jiné informace, které chcete mít stále na očích.

Vysoká kvalita a odolnost

Tato bílá tabule je opatřena speciální povrchovou úpravou, která zamezuje změně barvy i vzniku škrábanců, a to i při jejím intenzivním používání. Rám je vyroben z hliníku a doplněný o odolné ABS rohy pro maximální ochranu.

Snadná montáž a praktické doplňky

Přestože je tabule vyrobena z kvalitních materiálů, je velmi lehká a snadno se připevňuje na stěny nebo dělicí panely. Montáž je otázkou několika minut, takže ji můžete začít používat téměř okamžitě po doručení. K tabuli je navíc přiložena plastová odkládací plocha pro fixy nebo magnety.

Shrnutí

  • Magnetická tabule s rozměry 60 x 90 cm
  • Úzký hliníkový rám a bílá plocha
  • Speciální povrchová úprava proti škrábancům a změně barvy
  • Snadná montáž
  • Plastová odkládací plocha pro fixy nebo magnety