www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Výškově nastavitelný stůl s deskou 90 W 730–1 233 mm hnědá / černá

Objevte výškově nastavitelný stůl s deskou 90 W 730–1 233 mm v hnědé / černé barvě. Ideální pro pohodlnou práci nebo studium. Přizpůsobte si výšku dle svých potřeb a vytvořte si tak ideální pracovní prostor. 8 999 Kč.
EAN: 4062859026231
Výškově nastavitelný stůl s deskou 90 W 730–1 233 mm hnědá / černá - Psací stoly Fromm & Starck

Výškově nastavitelný stůl STAR_ATFE_15: Ergonomie a pohodlí v jednom

Od sedící práce ke stání během pár sekund

Stůl STAR_ATFE_15 od renomované značky Fromm & Starck nabízí unikátní možnost měnit polohu z sezení na stání a naopak. To vše během několika sekund. Tímto způsobem přináší do vaší kancelářské práce potřebnou dávku rozmanitosti a pomáhá předcházet nebo zmírnit zdravotní potíže spojené s dlouhodobým sezením.

Intuitivní nastavení výšky

Výšku stolu STAR_ATFE_15 můžete jednoduše upravit pomocí intuitivního ovládacího panelu. Rozsah nastavení výšky se pohybuje od 730 do 1 233 mm. Díky vestavěnému motoru s výkonem 90 W se stůl pohybuje rychlostí 25 mm/s, takže si během několika sekund nastavíte optimální polohu pro sezení nebo stání.

Flexibilní umístění

Stůl je vybaven napájecím kabelem o délce 3,1 metru, což vám umožní flexibilně vybrat jeho umístění v kanceláři.

Stabilní konstrukce

Stůl STAR_ATFE_15 se pyšní stabilní konstrukcí z oceli, plastu a dřevotřísky. Tato kombinace materiálů zaručuje vysokou stabilitu potřebnou pro kancelářskou práci. Stůl můžete zatížit až {{capacity_2331_temp}}.

Diskrétní design

Design stolu je diskrétní a univerzální. S hnědou deskou a černým rámem snadno zapadne do jakéhokoli interiéru.

Prostorná pracovní plocha

Stolová deska o rozměrech 1 200 x 600 mm nabízí dostatek prostoru pro všechny vaše kancelářské potřeby. Ať už se jedná o počítač, dokumenty, psací potřeby nebo šálek kávy, na této bíle lakované dřevotřískové desce nalezne vše své místo.

Závěr

Výškově nastavitelný stůl STAR_ATFE_15 je ideální pro ty, kteří hledají vysoce kvalitní, ergonomické a flexibilní pracovní prostředí. Jeho přizpůsobivost a praktičnost vám umožní pracovat efektivněji a pohodlněji.