www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Výškově nastavitelný stůl s deskou 90 W 730–1 233 mm hnědá / bílá

Výškově nastavitelný stůl s deskou 90 W 730–1 233 mm v elegantní hnědé a bílé barvě. Ideální pro flexibilní pracovní prostředí, umožňuje snadné přizpůsobení výšky pro pohodlné sezení či stání. 8 199 Kč.
EAN: 4062859026262
Výškově nastavitelný stůl s deskou 90 W 730–1 233 mm hnědá / bílá - Psací stoly Fromm & Starck

Pracujte pohodlně a flexibilně s výškově nastavitelným stolem STAR_ATFE_18

Odpočinek pro vaše tělo při práci

Představte si, že máte možnost střídat práci ve stoje a vsedě během celého dne. Stůl STAR_ATFE_18 od výrobce Fromm & Starck to umožňuje. Tento stůl přináší revoluci do vaší kanceláře a umožňuje vám přizpůsobit své pracovní prostředí svým potřebám. Díky tomu můžete předejít zdravotním problémům spojeným s dlouhodobým sezením a udělat svůj pracovní den o něco pestřejším.

Pohodlí na dosah ruky

Stůl s výškovým nastavením od 730 do 1 233 mm je vybaven intuitivním ovládacím panelem a motorem s výkonem 90 W, který umožňuje změnu polohy rychlostí 25 mm/s. Takže během několika sekund můžete nastavit přesnou polohu, kterou potřebujete pro sezení nebo stání.

Flexibilita a stabilita

Díky napájecímu kabelu o délce 3,1 m máte dostatek flexibility při výběru umístění stolu. Navíc jeho stabilní konstrukce z oceli, plastu a dřevotřísky zajišťuje potřebnou stabilitu pro vaši kancelářskou práci. Stůl může unést zátěž až {{capacity_2331_temp}}.

Elegantní a funkční design

Stůl je proveden v hnědé (deska) a bílé (rám) barvě, což z něj dělá diskrétní kus nábytku, který snadno zapadne do jakéhokoli prostředí.

Prostor pro vše, co potřebujete

S rozměry 1 200 x 600 mm nabízí pracovní deska dostatek prostoru pro vše, co potřebujete k práci – ať už je to počítač, dokumenty, psací potřeby nebo šálek kávy. Díky bíle lakované dřevotřískové desce můžete mít své pracovní nástroje vždy přehledně uspořádané.

Shrnutí

  • Výškově nastavitelný stůl pro práci ve stoje i vsedě
  • Intuitivní ovládací panel a motor s výkonem 90 W pro rychlou změnu polohy
  • Stabilní konstrukce z oceli, plastu a dřevotřísky
  • Elegantní design v hnědé a bílé barvě
  • Pracovní deska o rozměrech 1 200 x 600 mm pro všechny vaše pracovní potřeby