www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Výškově nastavitelný rám stolu elektrický 120 W 80 kg černý

Výškově nastavitelný rám stolu elektrický 120 W 80 kg v elegantní černé barvě. Ideální pro práci či studium, umožňuje pohodlné nastavení výšky pro optimální ergonomii. Robustní konstrukce unese až 80 kg. 5 899 Kč.
EAN: 4062859973368
Výškově nastavitelný rám stolu elektrický 120 W 80 kg černý - Psací stoly Fromm & Starck

Revoluční řešení pro zdravější práci: Výškově nastavitelný rám stolu od Fromm & Starck

Výškově nastavitelný rám stolu od Fromm & Starck představuje špičkovou alternativu k tradičnímu psacímu stolu. S jeho pomocí lze pracovat jak vsedě, tak vestoje, což přispívá k lepšímu zdraví a větší produktivitě. Tento rám stolu vám umožňuje měnit pozici během práce a tím předcházet zdravotním problémům spojeným s monotónní kancelářskou prací.

Unikátní vlastnosti rámu stolu

Rám stolu od Fromm & Starck nabízí možnost vertikálního nastavení v rozmezí 73 až 123 cm a horizontálního nastavení mezi 100 a 154 cm. Díky tichému a rychlému motoru o výkonu 120 W můžete měnit výšku obou nohou rychlostí 31 mm/s.

Ovládání je intuitivní pomocí ovladače s LED displejem. Můžete si definovat až tři preferované výšky a ty pak jednoduše vyvolat stisknutím tlačítka.

Časovač pro zdravější pracovní režim

Rám stolu je vybaven časovačem s bzučákem, který vás upozorní, kdy je čas na přestávku nebo změnu pozice. Tuto funkci můžete nastavit tlačítkem T v intervalu 30 minut až do maximální doby 2 hodin.

Odolnost a bezpečnost

Konstrukce rámu stolu je mimořádně robustní a odolná díky použití práškově lakované oceli. Gumené nožičky zlepšují stabilitu, chrání podlahu před poškrábáním a zabraňují nechtěnému posunutí stolu. Bezpečnost je garantována ochranou proti přetížení a přehřátí motoru.

Shrnutí

Výškově nastavitelný rám stolu od Fromm & Starck je skvělou volbou pro ty, kteří hledají zdravější a flexibilnější řešení pro svou kancelářskou práci. S jeho pomocí můžete snadno měnit pracovní pozici, což vám umožní pracovat pohodlněji a efektivněji.