www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Výškově nastavitelný rám stolu 200 W 125 kg Černá

Vylepšete své pracovní prostředí s výškově nastavitelným rámem stolu o výkonu 200 W. S nosností až 125 kg a elegantní černou barvou je ideální pro každé kancelářské či domácí prostředí. Pohodlí a flexibilita, kterou nabízí, zlepší váš pracovní den. 7 000 Kč.
EAN: 4062859009470
Výškově nastavitelný rám stolu 200 W 125 kg Černá - Psací stoly Fromm & Starck
Ověřit dostupnost
Značka: testznačka
7 000 10 990 Kč Sleva -36%

Flexibilní rám stolu STAR_ATFE_05 pro zdravější kancelářskou práci

Fromm & Starck, renomovaný výrobce kancelářských potřeb, přináší na trh rám stolu STAR_ATFE_05, který přitahuje pozornost svou výškovou nastavitelností. Je to ideální řešení pro ty, kteří prahají po větší variabilitě během dlouhých hodin strávených u stolu. Tento rám stolu vám umožní měnit polohu z sezení na stání během několika sekund, což přináší nejen změnu, ale také úlevu pro vaše tělo.

Nastavitelný ve všech směrech

Rám stolu STAR_ATFE_05 nabízí vertikální nastavitelnost mezi 620 a 1280 mm a horizontální nastavitelnost mezi 1000 a 1700 mm. Díky těmto možnostem lze stůl přizpůsobit jakékoli konfiguraci kanceláře a potřebám uživatele. Nastavení výšky stolu je tiché, jemné a rychlé (38 mm/s) díky dvěma silným motorům o výkonu 200 W.

Jednoduché ovládání a bezpečnost

Ovládání stolu je intuitivní díky ovládací liště, která také nabízí paměťovou funkci pro až tři výšky, které lze jednoduše vyvolat stisknutím tlačítka. Kromě toho je stůl vybaven časovačem s bzučákem, který uživatele upozorní, kdy je čas na přestávku nebo změnu polohy. Bezpečnost je zajištěna ochranou proti přetížení a přehřátí motoru.

Robustní a stabilní konstrukce

Díky konstrukci z oceli a plastu je tento rám stolu velmi robustní a odolný. Gumové nožičky na nohou stolu zabraňují nechtěnému posouvání a zároveň chrání podlahu před poškrábáním. Tento rám stolu vám poskytne stabilní a bezpečné prostředí pro vaši práci.

Poznámka:

Prosím, vezměte na vědomí, že se jedná pouze o rám stolu. Stolová deska není součástí dodávky a musí být objednána zvlášť. Tento rám stolu je kompatibilní se všemi stolovými deskami o rozměrech mezi 1100-2200 x 700-1000 mm.

Další produkty od výrobce testznačka