www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Televizní vozík Max. 55″ výkyvný a otočný výškově nastavitelný 35 kg

Dokonalý doplněk pro váš domov nebo kancelář, televizní vozík Max. 55 je výkyvný, otočný a výškově nastavitelný pro maximální pohodlí při sledování. S nosností až 35 kg je ideální pro většinu televizorů. 2 499 Kč.
EAN: 4062859009524
Televizní vozík Max. 55" výkyvný a otočný výškově nastavitelný 35 kg - Držáky Fromm & Starck

Zapomeňte na staromódní TV stolky, představujeme vám televizní vozík STAR_MMS_04!

Od výrobce Fromm & Starck přichází inovativní řešení, které zcela změní váš zážitek ze sledování televize nebo uspořádání video-konferencí. Televizní vozík STAR_MMS_04 přináší nevídanou flexibilitu a pohodlí.

Moderní design pro každé prostředí

S jeho moderním a elegantním designem se tento televizní vozík snadno zapojí do jakéhokoli prostředí. Ať už potřebujete nastavit monitor pro prezentaci v zasedací místnosti, nebo si chcete užít filmový večer v pohodlí domova, STAR_MMS_04 je tu pro vás.

Optimální nastavení pro libovolné zařízení

Televizní vozík je vybaven kolečky pro snadné přesouvání a lze jej nastavit pro jakékoliv zařízení. S nosností až 35 kg je tento produkt určen pro všechny ploché monitory až do velikosti 55 palců.

Snadná montáž a nastavení

Díky držáku, který je proveden dle norem VESA (od 100×100 mm do 400×400 mm), je tento TV vozík vhodný pro téměř všechny běžné systémy televizních obrazovek. Montáž je jednoduchá a rychlá díky přiloženému návodu k obsluze.

Flexibilní výškové a úhlové nastavení

Vozík lze otočit o 360° a sklopit o -10 ~ +10°, což umožňuje dokonalé nastavení obrazovky pro jakýkoliv úhel pohledu. Výšku lze nastavit v rozmezí 1.160 – 1.510 mm, což umožňuje přizpůsobení televizoru jakékoliv výšce pohledu.

Maximální mobilita a robustnost

Čtyři lehká kolečka a vedení kabelu ve stojanu zajišťují snadnou mobilitu a bezproblémové použití. Vozík je vyroben z robustní oceli, což zaručuje jeho dlouhou životnost a stabilitu.

Zkuste televizní vozík STAR_MMS_04 a užijte si skvělý zážitek ze sledování televize s maximálním pohodlím a flexibilitou.