www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Stropní LED panel 62 x 62 cm 40 W 3 800 lm 6 000 K (studená bílá)

Osveťte svůj interiér s tímto stropním LED panelem o rozměrech 62 x 62 cm. S výkonem 40 W a světelným tokem 3 800 lm poskytuje studené bílé světlo o teplotě 6 000 K, které je ideální pro pracovní prostory nebo kuchyně. 1 299 Kč.
EAN: 4062859953070
Stropní LED panel 62 x 62 cm 40 W 3 800 lm 6 000 K (studená bílá) - Svítidla Fromm & Starck

Fromm & Starck stropní LED panel STAR 62 CW: Vysoce kvalitní a úsporné osvětlení

Jste zastáncem ekologie a rádi šetříte? Pak je stropní LED panel STAR 62 CW od společnosti Fromm & Starck právě pro vás. Tento panel nabízí silné světlo, které vynikne v každém prostoru, a přitom šetří vaši peněženku díky svému úspornému výkonu 40 W.

Univerzální využití

Stropní LED panel STAR 62 CW je ideální pro osvětlení kanceláří, nemocnic, galerií, učeben či supermarketů. Vynikne však i ve vaší kuchyni nebo moderním obývacím pokoji. Jeho univerzální použití je zaručeno díky jeho čistému a elegantnímu designu.

Impresivní světelný výkon a rozptyl

Čtyřhranný LED světelný systém tohoto panelu poskytuje silný světelný výkon 3 800 lm, což odpovídá světelné účinnosti 95 lm/W. Díky opálovému difuzoru, neboli zabudovanému rozptylovači, je zajištěn výtečný rozptyl světla bez nepříjemného oslnění.

Výborná barevná reprodukce a okamžitá svítivost

LED panel STAR 62 CW osvětluje prostředí rovnoměrně barevnou teplotou 6 000 K (studená bílá). Dosahuje své maximální svítivosti zcela bezhlučně, bez blikání a ihned po zapnutí. Jeho vysoké barevné podání ≥ 80 CRI zaručuje realistické a přirozené zobrazení barev osvětlených předmětů.

Nadčasový design a vysoká životnost

Světlo LED panelu vás zaujme svým nadčasovým designem a matně bílým lakovaným hliníkovým rámem. Díky mimořádně dlouhé životnosti LED diod, která dosahuje až 50 000 hodin, odpadá obvyklá výměna žárovek.

Snadná instalace

Díky standardním čtvercovým rozměrům 62 x 62 cm lze panel instalovat kdekoli rychle a snadno. Konstrukce ultratenkého svítidla LED panelu vyžaduje hloubku vsazení pouhého 1 cm.

Závěr

Pokud hledáte kvalitní, úsporné a univerzálně použitelné osvětlení, je stropní LED panel STAR 62 CW od společnosti Fromm & Starck tou správnou volbou. Jeho vysoký světelný výkon, vynikající barevná reprodukce a nadčasový design vás jistě zaujmou.