www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Stropní LED panel 62 x 62 cm 40 W 3 800 lm 4 000 K (neutrální bílá)

Vylepšete osvětlení vašeho interiéru s naším stropním LED panelem o rozměrech 62 x 62 cm. S výkonem 40 W a svítivostí 3 800 lm přináší dostatek světla pro vaše potřeby. S teplotou světla 4 000 K poskytuje neutrální bílé osvětlení, ideální pro jakékoliv prostor. 1 299 Kč.
EAN: 4062859953087
Stropní LED panel 62 x 62 cm 40 W 3 800 lm 4 000 K (neutrální bílá) - Svítidla Fromm & Starck

Stropní LED panel STAR 62 NW: Osvětlení na vyšší úrovni

Stropní LED panel STAR 62 NW od renomované značky Fromm & Starck přináší do vašeho života nejen více světla, ale i úsporu peněz. Toto svítidlo o výkonu 40 W nabízí výkonné a úsporné osvětlení, které ocení každý, kdo dbá na životní prostředí a snadno se vejde do každé peněženky.

Univerzální použití

Tento stropní LED panel lze použít prakticky kdekoli. Je to ideální volba pro osvětlení kanceláří, nemocnic, galerií, učeben a supermarketů. Ale i vaše kuchyň nebo moderní obývací pokoj zazáří v novém světle s tímto LED panelem.

Impozantní světelný výkon

Čtyřhranný LED světelný systém nabízí silný světelný výkon 3 800 lm a světelnou účinnost 95 lm/W. Opálový difuzor, který je součástí panelu, zajišťuje dokonalé rozptýlení světla bez nepříjemného oslnění.

Perfektní barevná teplota

Barevná teplota 4 000 K (neutrální bílá) vytváří příjemnou atmosféru, která se blíží dennímu světlu. Svítidlo dosahuje svého maximálního výkonu okamžitě po zapnutí, bez blikání a hluku.

Věrné zobrazení barev

S vysokým barevným podáním ≥ 80 CRI získáte realistické a přirozené zobrazení barev osvětlených předmětů.

Nadčasový design

Stropní LED panel STAR 62 NW vás zaujme svým nadčasovým designem a matně bílým lakovaným hliníkovým rámem. Díky němu se snadno zapadne do jakéhokoli interiéru.

Dlouhá životnost

LED diody tohoto svítidla mají mimořádně dlouhou životnost až 50 000 hodin. To eliminuje potřebu časté výměny žárovek.

Jednoduchá instalace

Díky standardním čtvercovým rozměrům 62 x 62 cm a ultratenké konstrukci (pouhý 1 cm hloubky) je instalace tohoto LED panelu rychlá a snadná.

Závěr

Stropní LED panel STAR 62 NW je vynikající volbou pro všechny, kdo hledají kvalitní, úsporné a výkonné osvětlení s moderním designem.