www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Stropní držák projektoru sklopný o +/- 15° otočný o +/- 15° 10 kg

Stropní držák projektoru je ideální pro maximální flexibilitu při promítání. Je sklopný o +/- 15° a otočný o +/- 15°, což umožňuje jednoduché nastavení obrazu. S nosností až 10 kg je vhodný pro většinu běžně dostupných projektorů. 829 Kč.
EAN: 4062859011480
Stropní držák projektoru sklopný o +/- 15° otočný o +/- 15° 10 kg - Stojany na projektory Fromm & Starck

Optimální umístění projektora s držákem STAR_PMW_07 od Fromm & Starck

Vytvořte dokonalé podmínky pro promítání s naším stropním držákem na projektor STAR_PMW_07 od společnosti Fromm & Starck. Nabízíme vám řešení, které zaručuje, že váš projektor bude vždy v ideální poloze – nad hlavami vašich diváků nebo posluchačů.

Všeobecné využití

Náš držák na projektor je skvělou volbou pro konferenční sály, domácí kina, jednací místnosti nebo hotely. Díky jeho použití můžete zajistit, že vaše publikum bude moci sledovat prezentaci nebo film bez rušení.

Snadná instalace a nastavitelnost

Instalace držáku je otázkou několika šroubů. Jakmile najdete ideální polohu pro váš projektor, můžete dále upravit výšku v rozmezí 238 až 311 mm. To umožňuje flexibilně reagovat na jakékoliv změny v prostorové situaci místnosti nebo kanceláře. Držák také umožňuje otáčení projektora v rozmezí +/- 15° a jeho sklopení v rozmezí +/- 15°, což zajistí vždy dokonalé zobrazení vaší prezentace nebo filmu.

Vysoká kvalita a univerzální použití

Stropní držák projektorů je vyroben z pevného, ale zároveň elegantního hliníkového odlitku. Díky své decentní konstrukci se skvěle hodí do jakéhokoliv interiéru. Držák je navržen tak, aby unesl projektor do hmotnosti 10 kg. Čtyři nastavitelná upínací ramena umožňují přizpůsobení držáku rozměrům libovolného zařízení, což z něj činí univerzální řešení pro většinu domácích kin a projektorů.

Odstraňte nedokonalosti při promítání

Díky našemu držáku se můžete navždy zbavit problémů s uříznutými rohy fotografií nebo překrývajícími se obrázky. S držákem STAR_PMW_07 od Fromm & Starck budou vaše prezentace a filmy vždy promítány dokonale.

Chcete-li dosáhnout maximálního výkonu a využití svého projektora, neváhejte a pořiďte si náš držák na projektor STAR_PMW_07.