www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Stropní držák projektoru otočný o +/- 15° sklopný o +/- 15° 10 kg

Vylepšete svůj domácí kino s naším otočným a sklopným stropním držákem projektoru. Držák umožňuje otáčení o +/- 15° a sklopení o +/- 15°, takže můžete projektor nastavit přesně podle svých potřeb. Navržen pro projektor do váhy 10 kg. 439 Kč.
EAN: 4062859011473
Stropní držák projektoru otočný o +/- 15° sklopný o +/- 15° 10 kg - Stojany na projektory Fromm & Starck

Optimální poloha projektoru s držákem STAR_PMW_06

Většina z nás už zažila ten nepříjemný moment, kdy se na promítaný obraz někdo náhodou vrhne stín. Ať už se jedná o promítání ve třídě, konferenční místnosti nebo domácím kině, takové rušení nikdy nepotěší. Co tedy s tím? Řešení přináší společnost Fromm & Starck ve formě stropního držáku projektoru STAR_PMW_06.

Snadná instalace a flexibilní nastavení

Držák na projektor od společnosti Fromm & Starck je skvělým řešením pro všechny typy prostor – od konferenčních sálů, přes jednací místnosti až po domácí kina. Jeho instalace je velmi jednoduchá a rychlá, stačí jen pár šroubů. Kromě toho nabízí také možnost flexibilního nastavení podle aktuálních potřeb a prostorových podmínek. Výšku držáku můžete nastavit až do 131 mm, což vám umožní snadno reagovat na jakékoliv změny v místnosti.

Optimální zobrazení bez rušivých prvků

Držák na projektor STAR_PMW_06 je navržen tak, aby bylo možné jeho polohu upravit podle potřeby. Můžete ho otáčet a sklápět v rozmezí +/- 15°, což vám umožní dosáhnout vždy optimální pozice projektoru vůči promítací ploše. Díky tomu se můžete vyhnout rušivým prvkům, jako jsou uřízlé rohy fotografií nebo překrývající se obrázky.

Stabilní a diskrétní konstrukce

Držák projektoru STAR_PMW_06 je vyroben z pevného a elegantního hliníkového odlitku. Jeho decentní konstrukce skvěle zapadne do jakéhokoliv prostoru, aniž by narušila jeho celkový vzhled. Navzdory své lehkosti je tento držák schopný unést až 10 kg, takže se nemusíte obávat ani použití těžších a výkonnějších projektorů.

Univerzální upínací ramena pro všechny typy projektorů

Držák na projektor STAR_PMW_06 je vybaven čtyřmi nastavitelnými upínacími rameny, které lze přizpůsobit rozměrům každého zařízení. To ho činí ideálním řešením pro většinu domácích kin a projektorů.

Závěr

Pokud hledáte jednoduché a flexibilní řešení, jak optimálně umístit svůj projektor, pak je stropní držák projektoru STAR_PMW_06 od společnosti Fromm & Starck jasnou volbou. Jeho snadná instalace, možnost flexibilního nastavení, robustní konstrukce a univerzální upínací ramena z něj dělají ideálního pomocníka pro každou prezentaci nebo filmový večer.