www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Stroj na výrobu placek 58 mm 1000 buttonů

Stroj na výrobu placek 58 mm 1000 buttonů je ideální pro tvorbu jedinečných a personalizovaných odznaků. S tímto strojem můžete snadno a efektivně vytvářet buttony pro reklamní akce, události nebo jako originální dárky. 6 099 Kč.
EAN: 4062859005779
Stroj na výrobu placek 58 mm 1000 buttonů - Reklamní předměty Uniprodo
Ověřit dostupnost
Značka: Uniprodo
6 099

Staňte se tvůrcem svých vlastních placek s lisem UNI_PBM_58 od Uniprodo

Představte si, že si můžete vytvářet své vlastní reklamní materiály, jmenovky nebo dokonce unikátní umělecké díla v podobě placek. S lisem na placky UNI_PBM_58 od renomované značky Uniprodo je to nyní možné.

Udržte si kontrolu nad svým vlastním designem

Nezáleží na tom, zda chcete vytvářet placky s logem vaší společnosti, nebo chcete na své akci umožnit účastníkům vytvořit své vlastní návrhy. Lis na placky UNI_PBM_58 je dokonale přizpůsobivý a mimořádně snadno ovladatelný nástroj.

Odolný a přenosný

Vyrobený z robustní oceli, tento lis na placky je odolný a spolehlivý, takže můžete vytvářet placky kdykoli a kdekoli. Díky své kompaktní konstrukci se snadno vejde na jakoukoli pracovní plochu.

Jednoduchý proces výroby

Proces výroby placek je snadný a rychlý. Stačí umístit kovovou destičku placky do stroje, položit na ni vystřiženou fotografii, logo nebo jmenovku, přidat slídu a vše slisovat. Poté stačí obrátit placku motivem dolů, přidat zadní destičku se špendlíkem a znovu stisknout páku lisu.

Startovací balíček

Abyste mohli ihned začít s výrobou, je v balení zahrnuto 1000 kusů buttonů o průměru 58 mm. Takže můžete začít tvořit hned po rozbalení balíčku.

Shrnutí

Lis na placky UNI_PBM_58 od Uniprodo je ideální nástroj pro ty, kteří chtějí být kreativní a vytvářet své vlastní placky. Díky své robustnosti, přizpůsobivosti a snadnému ovládání je tento lis skvělým doplňkem pro jakoukoli akci nebo podnik.