www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Stroj na výrobu placek 58 mm 100 buttonů

Zvyšte svou efektivitu s naším strojem na výrobu placek 58 mm. Balení obsahuje 100 buttonů a je ideální pro různé akce nebo prodejní místa. Nechte svou kreativitu volně proudit a vytvořte originální placky snadno a rychle. 4 199 Kč.
EAN: 4062859005755
Stroj na výrobu placek 58 mm 100 buttonů - Reklamní předměty Uniprodo
Ověřit dostupnost
Značka: Uniprodo
4 199

Stroj na výrobu placek UNI_PBM_58B značky Uniprodo – přestaňte snít a začněte tvořit!

S touhou být kreativní, upoutat pozornost na svůj brand nebo podělit se o jedinečnou zkušenost? S naším strojem na výrobu placek UNI_PBM_58B od Uniprodo, máte vše, co potřebujete, doslova na dosah ruky. Ať už chcete vytvořit nápaditý reklamní materiál nebo svým účastníkům přidělit personalizovanou jmenovku, tento stroj vás rozhodně nezklame.

Stvořte si vlastní design

Stroj na výrobu placek vám umožňuje vytvořit originální tlačítka podle vašeho vlastního designu. Povzbuzujeme vás, abyste své hosty inspirovali k tomu, aby se také podíleli na výrobě a vytvářeli své vlastní buttony. Zkuste to, je to skvělá zábava!

Snadné použití kdekoli

Lis na placky funguje zcela ručně a lze jej použít kdekoli. Je vyroben z robustní oceli, takže můžete tisknout placky naplno, kdykoli si vzpomenete. Uniprodo stroj na výrobu placek přichází s dvěma základními matricemi pro zapečetění a jednou tlakovou matrici o průměru 58 mm, takže můžete vyrábět i extra velké buttony.

Bez potřeby externího zdroje energie

Lis na placky se ovládá ručně pákou a dosahuje přesvědčivě nejlepších výsledků. Bez potřeby externího zdroje energie nebo baterií, tento stroj je dokonale mobilní a díky kompaktní konstrukci nalezne dostatek místa i na malé odstavné ploše.

Jednoduchý proces výroby

A tak jednoduše to funguje:

  1. Umístěte kovovou destičku placky do příslušné matrice stroje na buttony.
  2. Položte vrstvu přesně vystřihnuté nebo vyříznuté fotografie, firemního loga nebo jmenovky, na ní slídu stejné velikosti a vše strojem slisujte.
  3. Jako druhý a poslední pracovní krok umístěte vámi navrženou a z přední strany připravenou placku do stroje motivem dolů, položte na ní zadní destičku se špendlíkem a znovu stiskněte páku lisu na placky.

Abyste mohli začít s výrobou placek ihned nebo zahájit první sérii testů, obsahuje dodávka 100 buttonů o průměru 58 mm. Buďte kreativní a vyrábějte reklamní materiály just in time s lisem na placky UNI_PBM_58B značky Uniprodo!