www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Stroj na výrobu placek 37 mm 1 000 buttonů

Stroj na výrobu placek 37 mm 1 000 buttonů je ideální nástroj pro tvorbu vlastních odznaků. S touto vysoce kvalitní a snadno ovladatelnou mašinkou můžete vytvořit až 1 000 jedinečných buttonů. Ideální pro školy, kluby, charitativní akce nebo podnikání. 4 699 Kč.
EAN: 4062859005793
Stroj na výrobu placek 37 mm 1 000 buttonů - Reklamní předměty Uniprodo
Ověřit dostupnost
Značka: Uniprodo
4 699

UNI_PBM_37PLUS: Stroj na výrobu placek z dílny Uniprodo

Vstupte do světa kreativity a vytvářejte jedinečný reklamní materiál přímo na počkání. Ať už chcete zviditelnit své logo nebo vyrobit jmenovky pro účastníky vaší akce, ruční stroj na výrobu placek UNI_PBM_37PLUS od značky Uniprodo je připraven splnit vše, co od něj očekáváte.

Nejenže můžete vytvářet placky dle svých představ, ale také můžete povzbudit své hosty, aby se zapojili a vytvořili svůj vlastní design. Tento ruční lis na placky je vyroben z odolného plastu ABS a oceli, takže se můžete pustit do tisku placek kdykoli se vám zachce, a to kdekoli.

Flexibilní a snadno ovladatelný

Stroj UNI_PBM_37PLUS je vybaven dvěma základními maticemi pro zapečetění a jednou tlakovou matricí o průměru 37 mm, díky čemuž můžete vyrábět nápadné buttony, které jistě nezůstanou nepovšimnuté.

Jednoduchá obsluha

Lis na placky se ovládá ručně pákou a dosahuje skvělých výsledků. Nepotřebuje externí zdroj energie ani baterie a díky své kompaktní konstrukci se vejde i na malou odstavnou plochu.

Jak na to?

Proces výroby placek je jednoduchý. Stačí umístit kovovou destičku placky do příslušné matrice stroje, poté na ni položit vrstvu vystřihnuté fotografie, firemního loga nebo jmenovky, na to slídu stejné velikosti a vše strojem slisovat. Jako druhý a poslední krok umístíte vámi navrženou a z přední strany připravenou placku do stroje motivem dolů, položíte na ni zadní destičku se špendlíkem a znovu stisknete páku lisu.

Začněte ihned

Aby jste mohli začít s výrobou placek co nejdříve, je součástí dodávky 1000 buttonů o průměru 37 mm, takže můžete ihned zahájit první sérii testů nebo rovnou začít s výrobou.