www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Stroj na výrobu placek 25 mm/ 32 mm po 1000 buttonech

Vylepšete svou reklamní kampaň s naším strojem na výrobu placek. Tento produkt vytváří placky o velikosti 25 mm a 32 mm a dokáže vyrobit až 1000 buttonech. Ideální pro podniky, které chtějí vytvářet vlastní reklamní předměty a zvýšit tak svou viditelnost u potenciálních zákazníků. 5 099 Kč.
EAN: 4062859005762
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Uniprodo
5 099

Vytvořte svou vlastní reklamu s využitím stroje na výrobu placek UNI_PBM_25/32

Vytvořte svůj vlastní jedinečný reklamní materiál, který vás odliší od ostatních. Ať už potřebujete zvýraznit své logo nebo vytvořit jmenovky pro účastníky vaší akce, stroj na výrobu placek UNI_PBM_25/32 od Uniprodo je ideální volbou.

Stroj na výrobu placek – nástroj pro kreativitu

Stroj na výrobu placek vám umožní zapojit své hosty do tvůrčího procesu. Nabízí jim možnost vytvořit vlastní buttony podle svého designu. Tento lis na placky je zcela ruční, takže ho můžete použít kdekoli.

Vlastnosti stroje na výrobu placek

Lis na buttony je vyroben z odolného kovu s pevným ABS obalem, takže můžete vyrábět placky kdykoli se vám zachce. Nabízí dvě základní a tlakové matrice o průměru 25 mm a 32 mm, takže si můžete vybrat mezi malými a většími buttony. Vaše placka určitě upoutá pozornost.

Provoz a ovládání

Lis na placky se ovládá manuálně pomocí páky a dosahuje vynikajících výsledků. Lis nepotřebuje externí zdroj energie nebo baterie a díky kompaktní konstrukci se vejde i na malou odstavnou plochu.

Jak to funguje?

Proces výroby placek je jednoduchý:

  1. Umístěte kovovou destičku placky do příslušné matrice stroje na buttony.
  2. Položte na destičku vrstvu přesně vystřihnuté nebo vyříznuté fotografie, loga nebo jmenovky, na to slídu stejné velikosti a vše slisujte.
  3. Jako druhý krok umístěte připravenou placku do stroje motivem dolů, položte na ni zadní destičku se špendlíkem a znovu stiskněte páku lisu na placky.

Co je v balení?

Abyste mohli začít s výrobou placek hned po rozbalení, je součástí dodávky 1000 buttonů o velikosti 25 mm a 1000 buttonů o velikosti 32 mm. Takže můžete začít vyrábět své vlastní buttony hned, jak se vám zachce!