www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Stolek pod notebook na kolečkách 89,5 x 54 cm

Optimalizujte svůj pracovní prostor s tímto stolkem pod notebook na kolečkách o rozměrech 89,5 x 54 cm. Snadno přenosný a flexibilní, ideální pro domácí kanceláře nebo pracovní stanice. 4 499 Kč.
EAN: 4062859973429
Stolek pod notebook na kolečkách 89

Praktický stolek na notebook od značky Fromm & Starck

Stolek na notebook na kolečkách z dílny Fromm & Starck je dokonalým společníkem pro každé pracovní prostředí. Tento multifunkční pomocník je stejně kompaktní jako váš notebook, přičemž nabízí dostatek prostoru pro jeho umístění, a zároveň je také skvělým úložným prostorem.

Pohodlí a flexibilita na dosah

Díky plynové vzpěře můžete snadno a pohodlně nastavit výšku stolku, čímž jej můžete přizpůsobit jakékoli situaci. Ať už potřebujete pracovat ve stojící pozici, nebo sedět, tento stolek se vždy přizpůsobí vašim potřebám.

Všestranné využití

Tento stolek na notebook je ideální pro různé situace – ať už potřebujete mít notebook po ruce při prezentaci, v laboratoři nebo v dílně. Díky své mobilitě je také skvělým pomocníkem v kanceláři nebo na schůzce.

Robustní konstrukce a velkorysé rozměry

Pojízdný stolek pod notebook má rozměry 89,5 x 54 cm, což znamená, že na něj snadno umístíte i větší notebooky. Výšku stolku můžete snadno nastavit v rozmezí od 85 do 116 cm. Stabilní ocelová konstrukce a 1,5 cm silná pracovní deska z MDF zaručují nosnost až 10 kg.

Pohodlná mobilita

Čtyři kolečka zajišťují snadné přemisťování stolku na libovolné místo. Ať už potřebujete pracovat v kanceláři, doma nebo na cestách, tento stolek vám vždy bude následovat.

Nejen pro notebook

Tento flexibilní stolek pod notebook je vhodný nejen jako doplněk vybavení kanceláře, ale lze jej také použít například jako kosmetický nebo noční stolek.

Shrnutí

  • Stolek na notebook na kolečkách od značky Fromm & Starck
  • Nastavitelná výška díky plynové vzpěře
  • Velkorysé rozměry 89,5 x 54 cm
  • Stabilní ocelová konstrukce a 1,5 cm silná pracovní deska z MDF
  • Nosnost až 10 kg
  • Všeobecné využití – jako stolek na notebook, kosmetický stolek nebo noční stolek