www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Stojanový popelník s odpadkovým košem do interiéru i exteriéru uzamykatelný 32 x 30 x 120 cm

Stojanový popelník s odpadkovým košem je skvělým řešením pro udržení čistoty v interiéru i exteriéru. S rozměry 32 x 30 x 120 cm se snadno vejde do jakéhokoli prostoru. Jeho uzamykatelná konstrukce zajišťuje bezpečnost a hygienu. Ideální pro domácnosti, kanceláře nebo veřejné prostory. 5 299 Kč.
EAN: 4062859175885
Stojanový popelník s odpadkovým košem do interiéru i exteriéru uzamykatelný 32 x 30 x 120 cm - Koše na odpadky ulsonix
Ověřit dostupnost
Značka: ulsonix
5 299

Udržujte prostory čisté s popelníkem a odpadkovým košem ulsonix

Hledáte řešení pro roztroušené nedopalky a odpadky ve veřejných prostorech, restauracích nebo kancelářích? Stojanový popelník s odpadkovým košem od renomované společnosti ulsonix je odpovědí na vaše potřeby. Tento produkt je navržen tak, aby udržoval vaše prostory čisté a uklizené, a to díky jednoduchému umístění a zřetelnému piktogramu, který usnadňuje správné odhození cigaret a jiných odpadků.

Bezpečnost a jednoduchá údržba

Stojanový popelník je vybaven zámkem pro zvýšení bezpečnosti a je dodáván s odpovídajícím klíčem. Kromě toho je vybaven vyjímatelnou nádobou na odpad z lakovaného železa, což usnadňuje jeho prázdnění a udržbu. Rychle, snadno a čistě – popelník můžete vysypat bez jakýchkoliv potíží.

Velká kapacita pro méně časté vyprazdňování

S celkovými rozměry 32 x 30 x 120 cm a kapacitou 10,8 l, tento velký venkovní stojanový popelník snižuje potřebu častého vyprazdňování. To znamená, že můžete ušetřit čas a energii, kterou byste jinak strávili prázdněním menších popelníků.

Odolný materiál pro dlouhou životnost

Vyrobený z lakovaného železa, tento venkovní odpadkový koš s popelníkem je odolný vůči rzi a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Jeho decentní tmavě šedá barva se hodí jak do exteriérů, tak do interiérů.

Profesionální dojem s popelníkem od ulsonix

Ať už je umístěn uvnitř nebo venku, tento stojací popelník zajišťuje čistý a dobře udržovaný kuřácký prostor a působí tak profesionálním dojmem. Udržujte své prostory čisté a uklizené s popelníkem a odpadkovým košem od ulsonix.