www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Stojanový popelník do interiéru i exteriéru uzamykatelný 22 x 21,5 x 120,5 cm

Elegantní stojanový popelník, ideální pro interiérové i exteriérové použití. Uzamykatelný design pro bezpečné a hygienické zacházení s odpadem. Měří 22 x 21,5 x 120,5 cm, což zaručuje dostatek prostoru pro odpadky. Nezařazený do konkrétní kategorie. 3 099 Kč.
EAN: 4062859175892
Stojanový popelník do interiéru i exteriéru uzamykatelný 22 x 21
Ověřit dostupnost
Značka: ulsonix
3 099

Stojanový popelník ulsonix: řešení pro čistotu a pořádek

Pokud hledáte efektivní způsob, jak se vypořádat s nepořádkem způsobeným nedopalky, stojanový popelník od společnosti ulsonix představuje ideální řešení. Tento popelník je perfektní pro kuřácké zóny, vstupní prostory veřejných budov, restaurace nebo kanceláře, kde je třeba udržovat čistotu a pořádek.

Uživatelsky přívětivý design

S jasným piktogramem cigaret je tento popelník snadno identifikovatelný pro vaše návštěvníky, hosty nebo zaměstnance. Stačí jej umístit na vhodné místo a uživatelé budou mít jasno, kde mají odhodit své cigarety nebo doutníky.

Bezpečnost a jednoduchá údržba

Stojanový popelník ulsonix je navržen tak, aby byl bezpečný a snadno udržovatelný. Je vybaven zámkem a příslušným klíčem, což zajišťuje bezpečnost obsahu. Díky vyjímatelné nádobě na odpad z lakovaného železa je možné popelník rychle a snadno vyprázdnit a udržovat ho v čistotě.

Velká kapacita a odolnost vůči povětrnostním vlivům

Tento velký stojanový popelník má rozměry 22 x 21,5 x 120,5 cm a kapacitu 3,5 l, což snižuje potřebu častého vyprazdňování. Je vyroben z lakovaného železa, takže je odolný vůči rzi a nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Univerzální a elegantní

Stojanový popelník ulsonix je skvělý nejen pro venkovní prostory, ale díky svému elegantnímu matnému stříbrnému provedení se hodí i do interiéru. Ať už ho umístíte kdekoliv, tento popelník zaručuje čistý a dobře udržovaný kuřácký prostor a profesionální celkový dojem.

Specifikace

  • Typ: Stojanový popelník
  • Výrobce: ulsonix
  • Rozměry: 22 x 21,5 x 120,5 cm
  • Kapacita: 3,5 l
  • Materiál: Lakované železo
  • Barva: Matné stříbrné
  • Bezpečnost: Zámek s klíčem