www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Skříňka na klíče číselný zámek montáž na stěnu kryt třmenu

Udržujte své klíče v bezpečí s naší skříňkou na klíče s číselným zámkem. Snadná montáž na stěnu a robustní kryt třmenu zajišťují maximální bezpečnost a spolehlivost. Ideální pro domácnosti i kanceláře. 669 Kč.
EAN: 4062859977847
Skříňka na klíče číselný zámek montáž na stěnu kryt třmenu - Bezpečnostní schránky na klíče Stamony
Ověřit dostupnost
Značka: Stamony
669

Bezpečné uložení klíčů s praktickou skříňkou ST-KS-200N od Stamony

Představte si situaci, kdy musíte nechat klíč od domu, sklepa nebo garáže někde schovaný. To může být docela stresující, zvláště pokud ho necháváte pod rohožkou. Ale máme pro vás ideální řešení – praktickou skříňku na klíče ST-KS-200N od Stamony.

Bezpečí a pohodlí na prvním místě

Tato skříňka na klíče je v podstatě uzamykatelný trezor, který je odolný vůči počasí. Díky možnosti montáže na stěnu může být umístěna kdekoli venku. Už nemusíte nosit s sebou jednotlivé nebo náhradní klíče s radiovým vysílačem k autu a riskovat, že je ztratíte.

Spolehlivý čtyřmístný číselný zámek

Trezor na klíče je vybaven čtyřmístným číselným zámkem, který poskytuje velmi dobrou ochranu před neoprávněným přístupem. Kombinace čtyř čísel nabízí až 10 000 číselných možností, což téměř vylučuje překonání zámku zloději.

Intuitivní nastavení a změna kódu

Aktuálně platnou čtyřmístnou kombinaci můžete svěřit pouze osobám, kterým opravdu důvěřujete. Pokud chcete kód změnit, stačí vyklopit malé resetovací tlačítko na vnitřní straně dvířek sejfu nahoru, nastavit nové pořadí čísel a pro uložení nového kódu stlačit páčku opět dolů.

Vysoká odolnost a dostatek prostoru

Skříňka na klíče je vyrobena z velmi odolné hliníkové slitiny a je navržena tak, aby nebylo možné trezor otevřít ani údery kladivem. Vnitřní prostor skříňky o rozměrech 9 x 7,6 x 2,5 cm nabízí dostatek místa pro bezpečné uložení několika klíčů nebo svazku klíčů.

Diskrétní design s ochranným krytem

Číselný zámek je zakryt pohyblivým krytem, který zároveň chrání zámek před nečistotami, deštěm, větrem a sněhem. Díky tomu je skříňka na klíče s číselným kódem ideálním místem pro uložení vašich klíčů v čistotě, suchu a bezpečí.

Závěr

Skříňka na klíče ST-KS-200N od Stamony je vynikající řešení pro bezpečné uložení vašich klíčů. Její odolnost, bezpečnost a praktičnost ji činí ideální volbou pro každodenní použití.