www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Serverová skříň 19 palců 9 HE uzamykatelná do 60 kg Černá odnímatelná boční strana

Vylepšete svou síťovou infrastrukturu s naší 19palcovou serverovou skříní s kapacitou 9 HE. Tato uzamykatelná skříň unese až 60 kg a má odnímatelnou boční stranu pro snadný přístup. Černá barva dodává skříni profesionální vzhled. 3 999 Kč.
EAN: 4062859014634
Serverová skříň 19 palců 9 HE uzamykatelná do 60 kg Černá odnímatelná boční strana - Serverové skříně Fromm & Starck

Bezpečné uložení pro vaše síťové vybavení s {{model_name}} od Fromm & Starck

Ať už pracujete v kanceláři, ve škole, v továrně, nebo z pohodlí domácí kanceláře, serverová skříň {{model_name}} od společnosti Fromm & Starck je nepostradatelným pomocníkem pro bezpečné uložení vašeho 19palcového síťového vybavení.

Praktický design pro snadný přehled a ovládání

Čelní dveře skříně jsou vybaveny tvrzeným bezpečnostním sklem, které vám umožňuje mít neustálý přehled o vašich aktivních i pasivních síťových prvcích. Nemusíte tak neustále otevírat dveře, abyste zjistili, zda vše funguje správně. Navíc díky cylindrickému zámku můžete skříň snadno zamknout a tak ochránit obsah před neoprávněným přístupem.

Snadná instalace a údržba

Serverová skříň {{model_name}} má rozměry {dimensions_mm_1810_temp}} mm mm, které umožňují snadné vedení kabeláže. Součástí skříně jsou i police, na které můžete uložit další přístroje, jako jsou switche nebo zapisovače. Zadní stěna skříně je navíc snadno sundavatelná, což usnadňuje instalaci a údržbu.

Vždy optimální provozní teplota

Díky množství ventilačních průchodů a otvorů je zajištěno pasivní větrání serveru uvnitř datové skříně, což zajišťuje optimální provozní teplotu. Skříň z odolné uhlíkové oceli unese zatížení až 60 kg a můžete ji volitelně postavit na podlahu nebo namontovat na zeď.

Závěr

Serverová skříň {{model_name}} od Fromm & Starck je univerzálním řešením pro bezpečné uložení vašeho síťového vybavení. Její praktický design, snadná instalace a údržba a optimální provozní teplota ji činí ideální volbou pro jakékoliv pracovní prostředí.