www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Serverová skříň 19 palců 6 HE uzamykatelná do 75 kg černá

Uzamykatelná serverová skříň 19 palců 6 HE v černé barvě. Ideální pro bezpečné uložení a organizaci serverového vybavení až do hmotnosti 75 kg. Spolehlivá a robustní konstrukce pro dlouhou životnost. 3 499 Kč.
EAN: 4062859982605
Serverová skříň 19 palců 6 HE uzamykatelná do 75 kg černá - Serverové skříně Fromm & Starck

Serverová skříň Fromm & Starck STAR_DC.19.6.S_02

Od společnosti Fromm & Starck, známého specialisty na kancelářské vybavení, přichází kvalitní serverová skříň STAR_DC.19.6.S_02. Tento stojan je ideální pro bezpečné uložení vašeho standardizovaného 19palcového síťového zařízení o výšce 6 HE. Je to univerzální prvek pro kancelář, školu, továrnu nebo i domácnost.

Bezpečnost a pohodlí

Skříň je vybavena předními dveřmi s tvrzeným bezpečnostním sklem, které vám umožní neustále sledovat vaše aktivní a pasivní síťové prvky. Nemusíte se tak obávat, že byste museli neustále otevírat dveře a kontrolovat stav zařízení. Dveře jsou navíc variabilně nastavitelné, takže je můžete otevírat doleva nebo doprava pod úhlem 180°.

Praktický design

Skříň nabízí horní a dolní kabelové otvory pro snadné vedení kabelů. Nepoužité otvory lze jednoduše zakrýt kovovou deskou. Zadní a boční stěny skříně lze vyjmout pro snadný přístup k konektorům a pohodlnou instalaci nebo údržbu. Uvnitř skříně najdete dvě profilové lišty s nastavitelnou hloubkou a výškovými jednotkami.

Větrání a instalace

Pro optimální provozní teplotu je skříň vybavena řadou větracích otvorů pro pasivní větrání serveru. Předvrtané otvory v krytu umožňují instalaci dvou ventilátorů pro aktivní větrání (ventilátory nejsou součástí balení).

Odolný materiál a flexibilní umístění

Serverová skříň je vyrobena z odolného ocelového plechu. Může být umístěna na podlahu nebo připevněna na zeď díky čtyřem otvorům na zadní straně krytu a čtyřem dodávaným šroubům.

Specifikace

Typ Serverová skříň
Značka Fromm & Starck
Model STAR_DC.19.6.S_02
Velikost 19 palců, 6 HE
Materiál Ocelový plech
Barva Černá