www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Serverová skříň 19 palců 6 HE uzamykatelná do 60 kg šedá

Vylepšete bezpečnost a organizaci svého serverového zařízení s naší uzamykatelnou serverovou skříní o velikosti 19 palců a 6 HE. Tento šedý model může bezpečně udržet až 60 kg technického vybavení. 3 199 Kč.
EAN: 4062859986825
Serverová skříň 19 palců 6 HE uzamykatelná do 60 kg šedá - Serverové skříně Fromm & Starck

Revolutionární serverová skříň STAR_DC.19.6.S_01 od Fromm & Starck

Fromm & Starck, renomovaný výrobce kancelářského vybavení, přináší na trh svůj nový produkt – serverovou skříň STAR_DC.19.6.S_01. Tato skříň je ideálním řešením pro bezpečné uložení standardizovaného 19palcového síťového zařízení o výšce 6 HE. Její univerzálnost a flexibilita umožňuje její využití v různých prostředích – od kanceláří, přes školy, továrny, až po domácnosti.

Dokonalý přehled a snadná manipulace

Tento model serverové skříně je vybaven předními dveřmi s tvrzeným bezpečnostním sklem, které umožňují snadný a rychlý přehled o všech aktivních i pasivních síťových prvcích. Nemusíte se tak obávat, zda je vše v pořádku – vše máte na očích. Navíc, díky variabilní zarážce mohou být dveře připevněny tak, aby se otevíraly doleva nebo doprava pod úhlem 180°.

Inteligentní řešení pro kabeláž

Skříň je navržena tak, aby umožňovala snadné vedení kabelů skrz kabelové otvory v horní a dolní části. Nepoužité otvory lze jednoduše zakrýt dodanou kovovou deskou. Zadní a boční stěny lze snadno vyjmout pro přístup ke konektorům a pohodlnou instalaci nebo údržbu.

Optimální provozní podmínky

Skříň je vybavena četnými větracími otvory pro pasivní větrání serveru a udržení optimální provozní teploty. Kromě toho, díky předvrtaným otvorům v krytu, je možné instalovat dva ventilátory pro aktivní větrání (nejsou součástí balení).

Výroba a instalace

Serverová skříň je vyrobena z odolného ocelového plechu a lze ji umístit na podlahu nebo připevnit na zeď pomocí čtyř otvorů na zadní straně a dodaných šroubů.

Specifikace:

Typ Serverová skříň
Model STAR_DC.19.6.S_01
Výrobce Fromm & Starck
Velikost 19 palců, 6 HE
Barva Šedá
Materiál Ocelový plech