www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Serverová skříň 10 palců 6 HE uzamykatelná do 75 kg šedá

Udržujte svou technologii bezpečnou s naší serverovou skříní 10 palců 6 HE. Uzamykatelný design pro zvýšenou bezpečnost a nosnost až 75 kg. Ve stříbrnošedé barvě pro univerzální vzhled. Ideální pro nekategorizované použití. 2 099 Kč.
EAN: 4062859982643
Serverová skříň 10 palců 6 HE uzamykatelná do 75 kg šedá - Serverové skříně Fromm & Starck

Velmi praktická a bezpečná serverová skříň od značky Fromm & Starck

Fromm & Starck, odborník na kancelářské vybavení, představuje kvalitní serverovou skříň STAR_DC.10.6.S_01. Je to nezbytný doplněk pro uložení standardizovaného 10palcového síťového zařízení o výšce 6 HE. Skříň je vhodná do kanceláře, školy, továrny, ale najde uplatnění i v domácnosti.

Přehlednost a přístupnost

Serverová skříň je vybavena předními dveřmi s tvrzeným bezpečnostním sklem, což vám umožní mít stále přehled o stavu vašich aktivních a pasivních síťových prvků. Dveře lze navíc připevnit tak, že se otevírají doleva nebo doprava pod úhlem 180°, díky variabilní zarážce.

Snadná instalace a údržba

Serverová skříň je navržena tak, aby jste mohli jednoduše protáhnout kabely skrz kabelové otvory v horní a dolní části skříně. Nepoužité otvory lze zavřít pomocí kovové desky. Zadní stěnu a obě boční stěny skříně lze snadno vyjmout pro snadný přístup ke konektorům a bezproblémovou instalaci nebo údržbu.

Komfortní užívání

Profilové lišty uvnitř skříně jsou vybavené stupnicí s výškovými jednotkami, což umožňuje snadnou orientaci při montáži zařízení.

Optimální provozní podmínky

Díky četným větracím otvorům je zajištěno pasivní větrání serveru uvnitř skříně a tím pádem optimální provozní teplota. Předvrtané otvory v krytu umožňují instalaci ventilátoru pro aktivní větrání (není součástí balení).

Spolehlivá konstrukce

Serverová skříň je vyrobena z odolného ocelového plechu a může být umístěna na podlahu nebo připevněna na zeď díky čtyřem otvorům na zadní straně krytu a čtyřem dodávaných šroubům.

Shrnutí klíčových vlastností

  • Přehled o aktivních a pasivních síťových prvcích díky tvrzenému bezpečnostnímu sklu
  • Variabilní zarážka pro otevírání dveří doleva nebo doprava
  • Snadná instalace a údržba díky vyjímatelným stěnám a kabelovým otvorům
  • Optimální provozní teplota díky pasivnímu větrání
  • Možnost instalace ventilátoru pro aktivní větrání
  • Odolná konstrukce z ocelového plechu
  • Možnost umístění na podlahu nebo na zeď

Tato serverová skříň STAR_DC.10.6.S_01 od značky Fromm & Starck je skvělým řešením pro bezpečné uložení vašeho síťového zařízení. Její konstrukce a funkce jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vašim potřebám a zároveň zajistily bezpečnost a dlouhou životnost vašeho zařízení.