www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Serverová skříň 10 palců 12 HE uzamykatelná do 75 kg šedá

Kvalitní a oblíbený kousek Serverová skříň 10 palců 12 HE uzamykatelná do 75 kg šedá můžete pořídit právě zde výhodně! 2 799 Kč.
EAN: 4062859982650
Serverová skříň 10 palců 12 HE uzamykatelná do 75 kg šedá - Serverové skříně Fromm & Starck

Fromm STAR_DC.10.9.S_01: Univerzální serverová skříň pro bezpečné uložení síťových zařízení

Skříň STAR_DC.10.9.S_01 je vynikajícím produktem od společnosti Fromm, která se specializuje na kancelářské vybavení. Tato pečlivě navržená skříň je nezbytným nástrojem pro bezpečné uložení vašich standardizovaných 10palcových síťových zařízení. Díky své flexibilitě se dokáže přizpůsobit potřebám jakékoliv kanceláře, školy, továrny i domácnosti.

Přímý přehled a snadná manipulace se zařízeními

Skříň je vybavena předními dveřmi s tvrzeným bezpečnostním sklem, které vám umožní mít stálý přehled nad vašimi aktivními a pasivními síťovými prvky. Takovéto řešení eliminuje potřebu neustálého otevírání a kontrola stavu zařízení. Dveře lze navíc nastavit tak, aby se otevíraly doleva či doprava pod úhlem 180°, což zvyšuje praktičnost využití skříně.

Bezproblémová instalace a údržba

S touto skříní nemusíte mít obavy z manipulace s kabely. Kabelové otvory se nacházejí v horní a dolní části skříně, takže kabely můžete snadno protáhnout. Nepoužité otvory můžete zakrýt kovovou deskou. Zadní a boční stěny skříně jsou vyjímatelné, což usnadňuje přístup k konektorům a umožňuje snadnou instalaci nebo údržbu.

Optimální provozní teplota a možnost aktivního větrání

Skříň je vybavena množstvím větracích otvorů pro pasivní větrání serveru, díky čemuž je zajištěna optimální provozní teplota. Předvrtané otvory v krytu skříně umožňují instalaci ventilátoru, pokud by bylo třeba zajistit aktivní větrání. Ventilátor je ale nutné zakoupit samostatně.

Odolný materiál a možnosti umístění

Serverová skříň STAR_DC.10.9.S_01 je vyrobena z odolného ocelového plechu, což zaručuje její dlouhou životnost. Skříň může být umístěna na podlahu, nebo připevněna na zeď díky čtyřem otvorům na zadní straně krytu a čtyřem dodávaných šroubům.