www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Schránka na klíče na 93 klíčů včetně čísel kombinační zámek

Udržujte své klíče bezpečně a organizovaně s naší schránkou na klíče pro 93 klíčů. Tato vysoce kvalitní schránka je vybavena kombinačním zámkem pro maximální bezpečnost a je ideální pro domácnosti, kanceláře nebo průmyslové provozy. 1 299 Kč.
EAN: 4062859177308
Schránka na klíče na 93 klíčů včetně čísel kombinační zámek - Skříňky na klíče Stamony
Ověřit dostupnost
Značka: Stamony
1 299

Stamony klíčová skříňka: Konec ztracených klíčů

Kdo z nás nezná ten pocit, když nemůžeme najít klíč? Se skříňkou na klíče od Stamony se tato nepříjemná situace stává minulostí. Tento produkt přináší řešení pro bezpečné a přehledné uložení až 93 klíčů.

Bezpečné a přehledné uložení klíčů

Stamony klíčová skříňka je ideálním pomocníkem nejen pro školníky, hoteliéry, továrníky, trenéry v tělocvičnách nebo kancelářské pracovníky. Umožňuje vám zavěsit až 93 klíčů na speciální lišty. Každý klíč můžete označit přiloženými čísly, díky čemuž budete mít dokonalý přehled o každém jednotlivém klíči.

Bezpečný trezor pro klíče

Tato skříňka na klíče je vlastně malý trezor. Je zabezpečena zámkem, který odemykáte pomocí třímístného číselného kódu. Tím je obsah schránky na klíče dobře chráněn před neoprávněnými osobami.

Jednoduchá montáž

Díky čtyřem předvrtaným otvorům na zadní straně je montáž klíčové skříňky na zeď velmi jednoduchá. V balení najdete i vhodné šrouby a hmoždinky.

Udržujte své klíče v čistotě a bezpečí

Stamony klíčová skříňka je ideálním úložným prostorem pro uchování klíčů v čistotě, suchu a bezpečí. S touto skříňkou na klíče už nikdy nebudete muset hledat ztracené klíče a budete mít vždy přehled o všech klíčích.

Specifikace

  • Typ: Klíčová skříňka
  • Výrobce: Stamony
  • Počet klíčů: až 93 klíčů
  • Zabezpečení: Třímístný číselný kód
  • Montáž: 4 předvrtané otvory na zadní straně
  • Dodávka: Včetně šroubů a hmoždinek pro montáž