www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Schránka na klíče na 24 klíčů včetně čísel dvojitý zámek

Udržujte své klíče bezpečně a organizovaně s naší schránkou na klíče pro 24 klíčů. S dvojitým zámkem pro extra zabezpečení a čísly pro snadnou identifikaci, tato schránka je ideální řešení pro domácnosti i kanceláře. 969 Kč.
EAN: 4062859177292
Schránka na klíče na 24 klíčů včetně čísel dvojitý zámek - Skříňky na klíče Stamony
Ověřit dostupnost
Značka: Stamony
969

Řešení pro ztracené klíče – Klíčová skříňka Stamony

Znáte ten pocit, když zase nemůžete najít klíče? S klíčovou skříňkou Stamony se vám to již nestane. Tato skříňka nabízí bezpečné a přehledné uložení až 24 klíčů. Ať už jste školník, hoteliér, továrník, sportovec nebo kancelářský pracovník, Stamony vám pomůže s nepříjemným hledáním klíčů.

Organizace klíčů s Stamony

Skříňka na klíče Stamony je vybavena lištami, na které můžete zavěsit až 24 klíčů. Každý klíč můžete označit přiloženým číslem, což vám poskytne přehled o každém klíči. Díky tomu najdete v nové skříňce na klíče během několika sekund přesně ten klíč, který potřebujete.

Bezpečnost s klíčovou skříňkou Stamony

Tato železná skříňka na klíče je vybavena dvěma zámky, které se odemykají dvěma miskami. Tím je obsah skříňky dobře chráněn před neoprávněnými osobami. Skříňku lze snadno připevnit na zeď díky předvrtaným otvorům na zadní straně. V balení najdete i vhodné šrouby a hmoždinky.

Klíčová skříňka Stamony – ideální úložný prostor pro vaše klíče

Stamony je skvělá volba pro ty, kteří hledají účinný způsob, jak uchovávat své klíče v čistém, suchém a bezpečném prostoru. Je to více než jen skříňka na klíče, je to řešení pro všechny, kteří si chtějí ušetřit stres z hledání ztracených klíčů.