www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Schránka na klíče na 10 klíčů včetně přívěsku

Udržujte své klíče bezpečně a organizovaně s touto praktickou schránkou na klíče pro 10 klíčů. Balení obsahuje také přívěsek pro snadné nalezení. Ideální pro domácnosti, kanceláře nebo malé podniky. 639 Kč.
EAN: 4062859177285
Schránka na klíče na 10 klíčů včetně přívěsku - Skříňky na klíče Stamony
Ověřit dostupnost
Značka: Stamony
639

Stamony klíčová skříňka: Vaše dokonalé řešení pro bezpečné a přehledné uložení klíčů

Ztráta klíčů se stává rutinou? S klíčovou skříňkou Stamony to patří minulosti. Tato skříňka nabízí bezpečné a přehledné místo pro uložení až 10 klíčů. Zbavte se nepříjemného hledání klíčů, ať už jste školník ve škole, zaměstnanec v hotelu, v továrně, v tělocvičně nebo v kanceláři.

Uspořádejte si své klíče s přehledem

Do pásek na klíče ve skříňce můžete zavěsit až 10 klíčů. Každý klíč můžete označit přiloženými plastovými štítky a čísly. Díky tomu budete mít přehled o každém jednotlivém klíči. Navíc díky různým barvám štítků najdete ten správný klíč během několika sekund.

Bezpečí na prvním místě

Náš železný trezor na klíče je vybaven zámkem, který se odemyká klíčem, takže vaše klíče jsou dobře chráněny před neoprávněnými osobami. To je klíč k bezpečnosti vašich klíčů!

Jednoduchá instalace

Díky čtyřem předvrtaným otvorům v zadní části je montáž trezoru na klíče na zeď snadná. V balení najdete vhodné šrouby a hmoždinky pro snadnou instalaci.

Stamony klíčová skříňka: Pro čistotu, suché a bezpečné uložení klíčů

Schránka na klíče Stamony je ideálním úložným prostorem pro uchování klíčů v čistotě, suchu a bezpečí. Staňte se pánem svých klíčů s klíčovou skříňkou Stamony.