www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Schránka na dokumenty 355 x 255 x 70 mm formát A4

Udržujte své dokumenty v pořádku s naší schránkou na dokumenty formátu A4. S rozměry 355 x 255 x 70 mm je ideální pro uskladnění jakýchkoli A4 dokumentů. Její kompaktní velikost zajistí, že se vejde na jakýkoli stůl nebo do jakékoliv skříně. Uspořádejte svůj pracovní prostor efektivně a elegantně. 1 299 Kč.
EAN: 4062859074553
Schránka na dokumenty 355 x 255 x 70 mm formát A4 - Trezory Stamony
Ověřit dostupnost
Značka: Stamony
1 299

Bezpečně uložte své cennosti s ST-DOC-100 od Stamony

Nikdo z nás nechce nechat své cennosti, důležité dokumenty nebo elektronické zařízení jen tak volně ležet. Ať už se jedná o náš chytrý telefon, smlouvy nebo osobní nahrávky, všechny tyto předměty si zaslouží bezpečné místo. A přesně takové místo nabízí schránka na dokumenty ST-DOC-100 od společnosti Stamony.

Ochrana, na kterou se můžete spolehnout

Tato robustní schránka je vyrobena z oceli válcované za studena, což představuje pro vaše dokumenty a cennosti prakticky neproniknutelný obal. Bezpečí je zajištěno uzamykatelným víkem, ke kterému obdržíte dva klíče. Takže ať už jde o šperky, elektroniku nebo soukromé dokumenty, vše je chráněno před nepovolanými osobami.

Více než dostatek místa

S rozměry 355 x 255 x 70 mm, ST-DOC-100 nabízí dostatek prostoru pro předměty až do velikosti formátu A4. Navíc díky své kompaktní velikosti se snadno vejde do zásuvky nebo skříňky, aniž by na sebe strhávala pozornost.

Bezpečí vždy s sebou

Ať už jdete na cesty, konferenci nebo jen do kanceláře, ST-DOC-100 můžete snadno vzít s sebou. Díky integrované rukojeti je přenášení této schránky na dokumenty opravdu pohodlné. Takže ať jste kdekoli, vaše věci jsou vždy v bezpečí a pod kontrolou.

Shrnutí

  • Robustní konstrukce z oceli válcované za studena
  • Uzamykatelné víko s dvěma klíči pro maximální bezpečí
  • Prostor pro předměty až do velikosti A4
  • Kompaktní velikost pro snadné uložení
  • Integrovaná rukojeť pro snadné přenášení

Zvolte pro své cennosti a důležité dokumenty bezpečí, které nabízí schránka na dokumenty ST-DOC-100 od Stamony.