www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Schránka na dokumenty 350 x 320 x 110 mm formát A4

Udržujte své dokumenty v pořádku a bezpečí s touto schránkou na dokumenty formátu A4. Měří 350 x 320 x 110 mm, je ideální pro ukládání firemních dokumentů, faktur nebo osobních papírů. Nechte svůj pracovní stůl čistý a organizovaný. 2 099 Kč.
EAN: 4062859074560
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Stamony
2 099

Skrývačka důležitých věcí: Schránka na dokumenty ST-DOC-200

Pohodlně se posaďte a zamyslete se nad tím, kde ukládáte své cenné věci. Je to bezpečná skříňka, pevně zařazená do kancelářského nábytku, nebo je to jen volně ležící na stole? Pokud je to druhý případ, pak vám představuji schránku na dokumenty ST-DOC-200 od Stamony. Tento bezpečnostní box je ideálním místem pro ukládání dokumentů, smluv nebo dokonce i vašeho chytrého telefonu.

Bezpečnost na prvním místě

ST-DOC-200 je navržen tak, aby poskytoval maximální ochranu vašim cennostem. Může se pochlubit robustní konstrukcí z oceli, která je válcovaná za studena, což zaručuje prakticky neproniknutelný obal pro vaše cennosti.

Kompaktní a přenosný

Box na dokumenty ST-DOC-200 disponuje rozměry 350 x 320 x 110 mm, díky čemuž nabízí dostatek místa pro předměty až do velikosti formátu A4. Jeho kompaktní design umožňuje snadné umístění do zásuvky nebo skříně. Navíc, díky integrované rukojeti, ho můžete snadno vzít s sebou na konference nebo na cesty.

Uzamykatelný pro extra ochranu

Skrývačka důležitých věcí je také vybavena zámkem, který je možné bezpečně uzamknout jedním ze dvou klíčů, které obdržíte při nákupu. Toto zabezpečení chrání vaše dokumenty, šperky, elektronická zařízení nebo soukromé nahrávky před nepovolanými osobami.

Závěr

Schránka na dokumenty ST-DOC-200 od Stamony je ideální pro každého, kdo hledá bezpečné a spolehlivé místo pro ukládání cenných předmětů. Ať už jste doma nebo v kanceláři, tato schránka nabízí dodatečnou ochranu pro vše, co je pro vás důležité.