www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Regál na knihy 60 x 28 x 92.5 cm 150 kg

Nabízíme regál na knihy s rozměry 60 x 28 x 92.5 cm a nosností až 150 kg. Ideální pro uspořádání vaší knihovny doma nebo v kanceláři. Kvalitní, odolný a prostorný regál pro všechny vaše knihy. 1 599 Kč.
EAN: 4062859052070
Regál na knihy 60 x 28 x 92.5 cm 150 kg - Knihovny Fromm & Starck

Recenze: Univerzální regál od Fromm & Starck

Fromm & Starck představují univerzální regál, který vás okouzlí svým nadčasovým designem a všestranností. Tento elegantní kousek nábytku se hodí jak do vašeho domova, tak do kancelářských prostor.

Design a konstrukce

Regál se pyšní svým střídmým a přitom elegantním designem. Své místo si najde jak v soukromých interiérech, tak ve firemních prostorách. Jeho stabilní konstrukce je schopna unést až 150 kg zátěže, což z něj činí ideální místo pro umístění knih, dokumentů či dekorací.

Rozměry a úložný prostor

S délkou 60 cm, hloubkou 28 cm a výškou 92.5 cm je tento regál kompaktní, ale zároveň nabízí mnoho úložného prostoru. Tři police jsou vzdáleny od sebe 32 cm, což umožňuje uskladnit objekty různých velikostí.

Materialy a zpracování

S rámem vyrobeným z práškově lakované oceli a policemi z dřevotřísky, je tento regál mimořádně odolný. Všechny materiály jsou snadno udržovatelné a čistitelné díky hladkému povrchu a preciznímu zpracování.

Montáž a manipulace

Montáž tohoto volně stojícího regálu je neuvěřitelně snadná. V balení naleznete podrobný manuál a veškerý potřebný montážní materiál. Navíc s hmotností jen 6.8 kg je tento regál snadno přemístitelný.

Kde regál od Fromm & Starck využijete?

Tento elegantní regál může obohatit vybavení vaší kanceláře nebo obývacího pokoje. Ale co takhle vytvořit si dodatečný úložný prostor v koupelně nebo kuchyni? Nechte se přesvědčit o dlouhodobé kvalitě, kterou značka Fromm & Starck nabízí.