www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Regál na knihy 60 x 28 x 182.5 cm 150 kg

Zařiďte svůj domov praktickým regálem na knihy o rozměrech 60 x 28 x 182.5 cm. Tento robustní kus nábytku je schopen unést až 150 kg, poskytuje dostatek prostoru pro vaší knihovnu. Perfektní pro milovníky knih hledající funkční a kvalitní úložný prostor. 1 999 Kč.
EAN: 4062859052100
Regál na knihy 60 x 28 x 182.5 cm 150 kg - Knihovny Fromm & Starck

Regál na knihy – univerzální a praktický doplněk interiéru

Střídmý design pro různé prostory

Tento regál na knihy od Fromm & Starck představuje dokonalou symbiózu elegance a funkčnosti. Jeho nadčasový a jednoduchý design se snadno přizpůsobí jakémukoli interiéru – od soukromých prostor až po firemní kanceláře.

Stabilní konstrukce s vysokou nosností

Regál má stabilní konstrukci, která je schopna unést až 150 kg zátěže. To z něj činí ideální úložný prostor pro knihy, dokumenty nebo dekorace.

Optimální rozměry pro maximální úložný prostor

S délkou 60 cm, hloubkou 28 cm a výškou 182,5 cm, tento regál poskytuje spoustu úložného prostoru při zachování kompaktních rozměrů.

Kvalitní materiály a snadná údržba

Regál se skládá z práškově lakované ocelové konstrukce se 6 policemi z dřevotřísky, které jsou od sebe vzdálené 32 cm. Všechny použité materiály jsou vysoce odolné a snadno se udržují čisté díky hladkému povrchu a preciznímu zpracování.

Snadná montáž a flexibilní umístění

Montáž tohoto volně stojícího regálu je velmi snadná díky podrobnému manuálu a dodanému montážnímu materiálu. Jeho otevřený design a nízká hmotnost (13,2 kg) umožňují flexibilní umístění v různých prostorách.

Všestranný úložný prostor

Tento regál je nejen praktickým doplňkem do kanceláře nebo obývacího pokoje, ale také může sloužit jako úložný prostor v koupelně nebo kuchyni.

Fromm & Starck – záruka dlouhodobé kvality

Fromm & Starck představuje záruku dlouhodobé kvality. Přesvědčte se o tom sami a vylepšete svůj interiér tímto elegantním regálem.