www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Regál na knihy 60 x 28 x 157 cm 150 kg

Uložte a zorganizujte svou knihovnu s tímto robustním regálem na knihy o rozměrech 60 x 28 x 157 cm. S nosností až 150 kg, tento regál může snadno pojmout vaši sbírku knih a dalších položek. Ideální pro každý domov nebo kancelář. 1 599 Kč.
EAN: 4062859052094
Regál na knihy 60 x 28 x 157 cm 150 kg - Knihovny Fromm & Starck

Regál na knihy Fromm & Starck – estetika, funkčnost a odolnost v jednom

Elegantní a nadčasový design

S touto elegantní a nadčasovou knihovnou od Fromm & Starck získáte nejen praktický kus nábytku, ale také moderní doplněk pro jakýkoli interiér. Ať už hledáte řešení pro úložný prostor ve vaší domácnosti nebo kanceláři, tento regál na knihy je ideální volbou.

Stabilní a odolná konstrukce

Regál je vyroben z práškově lakované oceli a dřevotřísky, což zaručuje jeho mimořádnou odolnost a dlouhou životnost. Díky stabilní konstrukci je schopný nést až 150 kg zátěže, takže si můžete být jisti, že vaše oblíbené knihy, dokumenty nebo dekorace budou v bezpečí.

Funkční uspořádání

Pět polic vzdálených od sebe 32 cm nabízí spoustu úložného prostoru a zadní lemy polic zase zajišťují, že vaše knihy nebo pořadače zůstanou na svém místě a nebudou poškrábat stěnu.

Snadná montáž a údržba

Montáž tohoto volně stojícího regálu je otázkou chvilky díky podrobnému návodu a dodanému montážnímu materiálu. Navíc, díky hladkému povrchu a preciznímu zpracování je údržba regálu pohodlná a snadná.

Versatilní použití

Díky svému otevřenému designu, malé hmotnosti a kompaktním rozměrům (délka 60 cm, hloubka 28 cm, výška 157 cm) můžete tento regál umístit kdekoliv – ať už v obývacím pokoji, kanceláři, koupelně nebo kuchyni.

Závěr

Regál na knihy od Fromm & Starck je skvělým řešením pro ty, kteří hledají kombinaci elegance, funkčnosti a odolnosti. Nejenže poskytne dostatek úložného prostoru pro vaše knihy nebo dokumenty, ale také oživí jakýkoli interiér svým nadčasovým designem.