www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Regál na knihy 60 x 28 x 125 cm 150 kg

Najděte si místo pro své knihy s tímto prostorným regálem na knihy o rozměrech 60 x 28 x 125 cm. Tento robustní regál unese až 150 kg a je ideální pro uspořádání vaší domácí knihovny. Přidejte eleganci a funkčnost do svého obývacího pokoje, studovny nebo kanceláře. 1 499 Kč.
EAN: 4062859052087
Regál na knihy 60 x 28 x 125 cm 150 kg - Knihovny Fromm & Starck

Trendový regál na knihy se sází na jednoduchost a funkčnost

Pokud hledáte spojení jednoduchosti a praktickosti, tento regál na knihy je právě pro vás. Svým minimalistickým designem se dokonale hodí do jakéhokoli prostoru, ať už je to vaše soukromá knihovna, obývací pokoj nebo kancelář. A to vše bez ohledu na to, kolik knih, dokumentů nebo dekorací potřebujete uložit.

Stabilní konstrukce pro bezpečné uchování vašich knih

Díky robustní konstrukci je tento regál schopen unést až 150 kg. Ať už máte doma sbírku těžkých encyklopedií nebo jen pár lehkých románů, tento regál se s nimi hravě vypořádá.

Optimální rozměry pro maximální využití prostoru

S délkou 60 cm a hloubkou 28 cm, tento regál nabízí spoustu úložného prostoru i přes své kompaktní rozměry. Výška 125 cm zaručuje, že si na něm najde místo opravdu mnoho knih.

Výběr odolných materiálů pro dlouhou životnost

Zatížitelný rám regálu je vyroben z práškově lakované oceli a 4 police jsou vyrobeny z dřevotřísky. Tyto materiály jsou odolné a díky hladkému povrchu a preciznímu zpracování se také snadno čistí.

Snadná montáž a univerzální použití

Díky podrobnému manuálu a dodanému montážnímu materiálu je sestavení tohoto volně stojícího regálu otázkou několika minut. Jeho otevřený design a nízká hmotnost (jen 8.7 kg) zaručují, že jej můžete umístit kdekoli podle vašich potřeb.

Fromm & Starck: Synonymum pro kvalitu

S tímto regálem od Fromm & Starck získáte nejen praktické úložné řešení, ale také kousek nábytku, který svým elegantním vzhledem oživí jakýkoli interiér. Neváhejte a vylepšete vybavení své kanceláře, obývacího pokoje, koupelny nebo kuchyně tímto skvělým produktem!