www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Regál na knihy 28 x 60 x 182 cm 150 kg černá

Vylepšete svůj domov s tímto stylovým a praktickým regálem na knihy. Měří 28 x 60 x 182 cm a dokáže unést až 150 kg, takže můžete bez obav uskladnit všechny své oblíbené knihy. Černá barva dodá regálu moderní vzhled, který se snadno hodí do jakéhokoli interiéru. 2 299 Kč.
EAN: 4062859139054
Regál na knihy 28 x 60 x 182 cm 150 kg černá - Knihovny Fromm & Starck

Regál na knihy od Fromm & Starck: spojení elegance a funkčnosti

Regál na knihy od Fromm & Starck je více než jen obyčejný kus nábytku. Jeho minimalistický design a všestranná funkčnost z něj dělají ideální volbu pro jakékoli soukromé nebo profesionální prostředí.

Odolnost a kapacita

Vyznačuje se pevnou konstrukcí, která je schopná unést až 150 kg knih, dokumentů nebo dekorací. Jeho odolný rám je vyroben z práškově lakované oceli, což zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči poškození.

Úložný prostor a rozměry

Tento regál nabízí šest úrovní úložného prostoru s rozměry 28 cm na šířku a 60 cm na hloubku. Při výšce 182 cm poskytuje mnoho úložného prostoru, aniž by zabral příliš mnoho místa.

Materiály a údržba

Policové části jsou vyrobeny z kvalitní dřevotřísky. Všechny materiály jsou navíc mimořádně odolné a snadno se čistí díky svému hladkému povrchu a preciznímu zpracování.

Montáž a manipulace

Regál je dodáván s podrobnými instrukcemi pro montáž a potřebným montážním materiálem, takže jeho sestavení je snadné a rychlé. I přes svou robustnost váží regál pouze 13,7 kg, což z něj dělá snadno přemístitelný kus nábytku.

Všestranné využití

Díky své otevřené konstrukci je tento regál ideální pro využití v obývacím pokoji nebo kanceláři. Ale nezastavte se zde! Tento regál můžete využít i jako úložný prostor v koupelně nebo kuchyni.

Fromm & Starck: záruka kvality

Společnost Fromm & Starck je známa svou trvanlivou kvalitou a toto je další produkt, který tuto tradici pokračuje. Přesvědčte se sami a vylepšete svůj domov či kancelář tímto elegantním a funkčním regálem na knihy.