www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Regál na knihy 28 x 60 x 182 cm 150 kg bílá

Tento bílý regál na knihy o rozměrech 28 x 60 x 182 cm je ideální pro všechny knihomoly. S nosností až 150 kg můžete na něj umístit celou sbírku svých oblíbených titulů. Přidejte do svého interiéru tento praktický a stylový kus nábytku. 2 899 Kč.
EAN: 4062859139023
Regál na knihy 28 x 60 x 182 cm 150 kg bílá - Knihovny Fromm & Starck

Regál na knihy od Fromm & Starck: Skvělá volba pro soukromé i profesionální prostory

Pokud hledáte univerzální regál, který se skvěle hodí jak do soukromých, tak do profesionálních prostor, pak by vás mohl zaujmout náš regál na knihy od Fromm & Starck. Tento regál vyniká svým elegantním a střídmým designem, který je navíc velmi praktický.

Využijte mnoho úložného prostoru

Regál na knihy nabízí spoustu úložného prostoru při zachování malých rozměrů. Jeho délka je 28 cm a hloubka 60 cm, což je doplněno výškou 182 cm. Takže i přesto, že je regál poměrně kompaktní, poskytuje dostatek místa pro všechny vaše knihy, dokumenty nebo dekorace. A to až do maximální hmotnosti 150 kg.

Stabilní konstrukce a odolné materiály

Rám regálu je vyroben z práškově lakované oceli, což zajišťuje jeho mimořádnou odolnost a stabilitu. Poličky jsou pak vyrobeny z dřevotřísky a jsou uspořádány do 6 úrovní. Všechny materiály jsou odolné a snadno se udržují. Díky hladkému povrchu a preciznímu zpracování je údržba regálu velmi snadná.

Snadná montáž a flexibilní umístění

Regál na knihy je dodáván s podrobným návodem k montáži a všemi potřebnými montážními materiály. Díky tomu můžete regál snadno sestavit v několika málo krocích. A díky jeho otevřené konstrukci a nízké celkové hmotnosti (jen 13.1 kg) jej můžete flexibilně umístit i ve smontovaném stavu.

Nejen do obývacího pokoje

Ačkoliv je tento regál ideální jako police do obývacího pokoje, lze jej využít i v jiných místnostech. Například v koupelně nebo kuchyni, kde může sloužit jako úložný prostor.

Závěr

Regál na knihy od Fromm & Starck je skvělou volbou pro ty, kteří hledají elegantní a praktické řešení pro své knihy nebo jiné předměty. Jeho kvalita a trvanlivost vás jistě přesvědčí o tom, že jde o skvělou investici.