www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Regál na knihy 28 x 60 x 156.5 cm 150 kg bílá

Tento bílý regál na knihy o rozměrech 28 x 60 x 156.5 cm je ideální volbou pro každého knihomola. S nosností až 150 kg poskytne dostatek místa pro všechny vaše knihy a zároveň se stane elegantním doplňkem vašeho interiéru. 1 799 Kč.
EAN: 4062859139016
Regál na knihy 28 x 60 x 156.5 cm 150 kg bílá - Knihovny Fromm & Starck

Regál na knihy – elegantní a funkční řešení pro váš interiér

Někdy je náročné najít dokonalý regál na knihy, který by splňoval všechny naše požadavky. Musí být nejen praktický a funkční, ale také esteticky přitažlivý. Představuji vám regál, který všechny tyto atributy kombinuje – je to nadčasový regál od společnosti Fromm & Starck.

Regál, který splňuje všechny požadavky

Tento regál na knihy je skutečně unikátní svým střídmým designem, který se bude skvěle hodit jak do soukromých, tak i do profesionálních místností. Stabilita je jedním z jeho hlavních předností – unese až 150 kg knih, dokumentů nebo dekorací.

Bezkonkurenční úložný prostor

Regál má rozměry 28 cm na délku, 60 cm na hloubku a výšku 156.5 cm, což z něj činí kompaktní, ale zároveň prostorné úložné řešení. Jeho robustní rám je vyroben z práškově lakované oceli a pět police s výškou mm je vyrobeno z dřevotřísky.

Snadná montáž a údržba

Regál je dodáván s podrobným návodem k montáži a všemi potřebnými montážními materiály, takže jeho sestavení je otázkou několika málo kroků. Navíc je výborně odolný a snadno se čistí díky hladkému povrchu a preciznímu zpracování.

Flexibilita umístění

Díky otevřené konstrukci a nízké celkové hmotnosti pouhých 11.1 kg jej můžete flexibilně umístit i ve smontovaném stavu. Bez ohledu na to, zda jej chcete použít ve své kanceláři, obývacím pokoji, koupelně nebo kuchyni, tento regál se stane neocenitelným doplňkem vašeho interiéru.

Závěrem

Fromm & Starck vytváří produkty, které jsou nejen praktické, ale také elegantní. Tento regál na knihy je toho důkazem. Jeho kvalita, design a funkčnost vám nabídnou úložné řešení, které přesahuje všechna očekávání.