www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Regál na knihy 28 x 60 x 124 cm 150 kg černá

Uložte své knihy stylově a efektivně s naším regálem na knihy o rozměrech 28 x 60 x 124 cm. Tento robustní regál černé barvy unese až 150 kg, takže je ideální pro těžké encyklopedie, romány i umělecké knihy. Bez ohledu na to, jak je vaše sbírka knih velká, tento regál vám pomůže udržet je v pořádku. 2 099 Kč.
EAN: 4062859139030
Regál na knihy 28 x 60 x 124 cm 150 kg černá - Knihovny Fromm & Starck

Představujeme: Univerzální regál na knihy od společnosti Fromm & Starck

Vítejte u naší recenze univerzálního regálu na knihy od renomované společnosti Fromm & Starck. Tento produkt je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí spojit elegantní design s praktickým využitím, ať už v soukromém prostoru nebo v profesionálním prostředí.

Stabilní konstrukce s vysokou nosností

Regál je navržen s důrazem na stabilitu, díky čemuž dokáže unést až 150 kg knih, dokumentů nebo dekorací. Tato skutečnost činí tento regál ideálním pomocníkem nejen do knihovny, ale také do kanceláře nebo obývacího pokoje.

Využití prostoru a odolné materiály

Při rozměrech 28 x 60 cm nabízí regál díky své výšce 124 cm spoustu úložného prostoru. Jeho odolný rám je vyroben z práškově lakované oceli a čtyři police jsou vyrobeny z odolné dřevotřísky. Materiály jsou navíc snadno udržovatelné díky hladkému povrchu a preciznímu zpracování.

Snadná montáž a flexibilita umístění

Montáž regálu je díky podrobnému návodu a dodanému montážnímu materiálu snadná a rychlá. Navíc díky otevřené konstrukci a nízké celkové hmotnosti 9.6 kg můžete regál po sestavení snadno přemístit podle svých potřeb.

Závěr

Regál na knihy od společnosti Fromm & Starck je elegantní a praktické řešení pro vytvoření úložného prostoru v obývacím pokoji, kanceláři, koupelně nebo kuchyni. Jeho kvalitní zpracování a nadčasový design vás jistě přesvědčí o jeho hodnotě.