www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Regál na knihy 28 x 60 x 124 cm 150 kg bílá

Objednejte si náš regál na knihy o rozměrech 28 x 60 x 124 cm. Tento elegantní bílý kus nábytku je schopen unést až 150 kg a je ideální pro uspořádání vaší knihovny. Neztrácejte čas a užijte si své knihy v organizovaném prostoru. 1 699 Kč.
EAN: 4062859139009
Regál na knihy 28 x 60 x 124 cm 150 kg bílá - Knihovny Fromm & Starck

Univerzální regál na knihy

Nabízíme vám elegantní a praktický regál na knihy, který představuje dokonalou kombinaci funkčnosti a designu. Tento univerzální kus nábytku zaujme nejen svým střídmým vzhledem, ale také svou všestranností, jelikož najde uplatnění jak v soukromých prostorách, tak i v profesionálním prostředí.

Vysoká nosnost a kompaktní rozměry

S tímto regálem se nemusíte obávat nedostatku úložného prostoru. Přestože má kompaktní rozměry 28 x 60 x 124 cm, je schopen unést až 150 kg literatury, dokumentů nebo dekorací. Tato pevná konstrukce je zárukou, že se regál ani pod těžkým zatížením nedeformuje.

Kvalitní materiály a snadná údržba

Regál je vyroben z práškově lakované oceli, což zaručuje jeho odolnost a dlouhou životnost. Čtyři police jsou vyrobeny z odolné dřevotřísky. Všechny použité materiály jsou mimořádně odolné a snadno se udržují. Stačí je otřít vlhkým hadříkem a regál bude vypadat jako nový.

Jednoduchá montáž a flexibilní umístění

Regál je dodáván s detailním návodem k montáži a všemi potřebnými montážními materiály. Jeho sestavení je tedy otázkou několika málo kroků. S hmotností pouhých 8,7 kg je regál lehký a snadno přenositelný, takže jej můžete flexibilně umístit kdekoliv v místnosti, a to i ve smontovaném stavu.

Objevte kvalitu od Fromm & Starck

Tento regál je důkazem, že společnost Fromm & Starck znamená trvanlivou kvalitu. Ať už hledáte úložný prostor pro svou kancelář, obývací pokoj, kuchyň nebo koupelnu, tento regál bude tím pravým řešením. Vylepšete své prostředí tímto elegantním a praktickým kouskem nábytku.