www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Psací stůl s policemi 110 x 50 cm 105 kg hnědý / černý

Vylepšete svůj pracovní prostor s tímto hnědým / černým psacím stolem s policemi o rozměrech 110 x 50 cm a váze 105 kg. Ideální pro domácí kancelář nebo studovnu, nabízí dostatek úložného prostoru a robustní konstrukci. 2 099 Kč.
EAN: 4062859072818
Psací stůl s policemi 110 x 50 cm 105 kg hnědý / černý - Psací stoly Fromm & Starck

Univerzální psací stůl STAR_DESK_40 od Fromm & Starck pro váš domov či kancelář

Přinášíme vám psací stůl STAR_DESK_40 značky Fromm & Starck, který je nejen praktický, ale také esteticky přitažlivý. Své místo si najde jak v kanceláři, tak i v domácím prostředí. Tento stůl je skvělým spojením nadčasového a moderního designu s velkou pracovní plochou a vestavěnými policemi, které vám usnadní práci.

Decentní design a kompaktní rozměry

Stůl má rozměry 110 x 56 x 105,5 cm, což z něj dělá ideální kousek nábytku téměř pro jakoukoli místnost. Decentní design se snadno hodí do různých interiérů, ať už hledáte stůl pro kancelář nebo do domácího pracovního koutu.

Praktické police a ideální výška

Stůl je vybaven třemi policemi o hloubce 30 cm, které nabízejí dostatek úložného prostoru pro vaše potřeby. Výška stolu je 75 cm, což je ideální pro pohodlnou práci. Stolní deska je vyrobena z kvalitního MDF a lze ji zatížit až 60 kg.

Odolný rám a bezpečnost

Rám stolu je vyroben z matných ocelových trubek s práškovým nástřikem, které dodávají stolu lehký vzhled a zajišťují nosnost až 105 kg. Plastové krytky na koncích trubek zabraňují škrábancům na podlaze a zajišťují bezpečnost při práci.

Snadná údržba

Díky použitým materiálům jsou všechny povrchy stolu mimořádně nenáročné na údržbu, což vám usnadní péči o tento kousek nábytku.

Shrnutí vlastností

  • Nadčasový a moderní design
  • Kompaktní rozměry: 110 x 56 x 105,5 cm
  • 3 police pro úložný prostor
  • Ideální výška pro pohodlnou práci: 75 cm
  • Odolný rám z ocelových trubek s nosností až 105 kg
  • Snadná údržba