www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Psací stůl s policemi 110 x 50 cm 105 kg černý

Objevte náš robustní psací stůl s policemi o rozměrech 110 x 50 cm a váze 105 kg. Jeho elegantní černý design dodá vaší kanceláři nebo pracovně moderní vzhled. Ideální pro uspořádání vašich pracovních potřeb s dostatečným prostorem pro ukládání. 1 399 Kč.
EAN: 4062859072825
Psací stůl s policemi 110 x 50 cm 105 kg černý - Psací stoly Fromm & Starck

Představujeme vám všestranný pracovní stůl STAR_DESK_41 od Fromm & Starck

Pracovní stůl STAR_DESK_41 od Fromm & Starck je perfektním doplňkem pro každý interiér, ať už se jedná o kancelář nebo domov. Svým decentním designem a praktickými rozměry se vejde téměř kamkoli, přitom vždy poskytuje dostatek pracovní plochy.

Nadčasový design se skvělou funkčností

Tento psací stůl je unikátní svým nadčasovým a moderním designem, který se snadno hodí do jakéhokoli interiéru. Jeho kompaktní rozměry 110 x 56 x 105,5 cm umožňují jeho umístění prakticky kdekoli, aniž by narušil harmonii prostoru.

Rozměry a materiály

Stůl má ideální výšku 75 cm pro pohodlnou práci. Kvalitní stolní deska je vyrobena z MDF a může snést zatížení až 60 kg. Takže si na něj můžete klidně položit těžký počítač nebo jiné náčiní potřebné pro vaši práci.

Prostor pro uskladnění

Tento psací stůl je vybaven třemi policemi o hloubce 30 cm na boční straně, které poskytují praktický úložný prostor pro vaše náčiní nebo dokumenty.

Stabilní a bezpečný

Rám stolu je vyroben z matných ocelových trubek s práškovým nástřikem, které dodávají stolu lehký vzhled a zajišťují nosnost až 105 kg. Krytky z plastu na nohách stolu zabraňují škrábancům na podlaze a zajišťují maximální bezpečnost při práci.

Jednoduchá údržba

Všechny povrchy stolu jsou mimořádně nenáročné na údržbu, takže si můžete být jisti, že vaše pracovní místo bude vždy vypadat čistě a upraveně.

Závěr

Ať už potřebujete stůl pro psaní, ruční práce nebo jako počítačový stůl, STAR_DESK_41 od Fromm & Starck je vždy tou nejlepší volbou. Jeho univerzálnost a praktičnost vás jistě nadchnou.