www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Psací stůl 100 x 50 cm 50 kg

Objednejte si náš robustní psací stůl o rozměrech 100 x 50 cm a hmotnosti 50 kg. Ideální pro domácí nebo kancelářské použití. Jeho jednoduchý design se snadno hodí do jakéhokoli interiéru. 1 899 Kč.
EAN: 4062859017949
Psací stůl 100 x 50 cm 50 kg - Psací stoly Fromm & Starck

Výjimečný psací stůl STAR_DESK_17 od Fromm & Starck

Pokud hledáte psací stůl, který vyniká svou jednoduchostí a přitom je skvělým doplňkem do každého interiéru, pak je pro vás psací stůl STAR_DESK_17 od značky Fromm & Starck ideální volbou. Ať už ho umístíte do kanceláře nebo do vašeho domova, vždy bude skvěle sloužit svému účelu.

Moderní a nadčasový design

Stůl se pyšní decentním designem, který se snadno hodí k jakémukoli stylu interiéru. Jeho rozměry 100 x 50 cm jsou natolik kompaktní, že jej lze umístit téměř kamkoli. Navzdory své skromné velikosti však nabízí velkou pracovní plochu, která je ideální pro psaní, ruční práce nebo práci na počítači.

Pohodlná a funkční konstrukce

Stůl má výšku 75 cm, což je ideální pro pohodlnou práci. Jeho deska je vyrobena z MDF s povrchovou úpravou z PVC, která nabízí atraktivní dřevěný vzhled. Navíc, jeho jemný rám je vyroben z lakovaných ocelových trubek, což zajišťuje lehkost stolu a přesto mu dává nosnost až 50 kg.

Dodané s ochranou a snadnou údržbou

Psací stůl STAR_DESK_17 je vybaven plastovými (PP) ochrannými krytkami na nohách, které zabraňují poškrábání podlahy a zajišťují maximální bezpečnost při práci. Díky použitým materiálům jsou všechny povrchy stolu vodoodpudivé, což usnadňuje jeho údržbu.

Jednoduchá montáž

Stůl je dodáván s podrobnými pokyny k montáži, které krok za krokem vysvětlují, jak stůl sestavit. Je tedy snadno sestavitelný i pro ty, kteří nejsou zruční v DIY projektech.

Specifikace Detaily
Rozměry 100 x 50 cm
Výška 75 cm
Materiál MDF, PVC, ocelové trubky
Nosnost 50 kg
Ochranné krytky Plastové (PP)

Zkrátka, psací stůl STAR_DESK_17 od Fromm & Starck je vynikající volbou pro každého, kdo hledá kvalitní, funkční a esteticky přitažlivý stůl pro svůj domov nebo kancelář.