www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Promítací plátno 269 x 150 cm 16:9 120″ hliníkový rám

Vylepšete svůj domácí kino s tímto promítacím plátnem o velikosti 269 x 150 cm. S poměrem stran 16:9 a velikostí 120 nabídne skvělý zážitek z filmů nebo prezentací. Hliníkový rám je lehký, ale pevný, což zaručuje dlouhou životnost. 1 999 Kč.
EAN: 4062859154378
Promítací plátno 269 x 150 cm 16:9 120" hliníkový rám - Projekční plátna Fromm & Starck

Učiňte svou prezentaci nezapomenutelnou s promítacím plátnem beamer od Fromm & Starck

Chcete-li předvést své nápady v nejlepším možném světle, ať už jde o firemní prezentaci nebo filmový večer pod širým nebem, promítací plátno beamer od Fromm & Starck je tím pravým řešením pro vás.

Přizpůsobivý, stabilní a snadno udržovatelný

Díky svým pevným nožičkám může být toto promítací plátno flexibilně použito kdekoli, kde je potřeba. Jeho nastavení je snadné a rychlé, a navíc je velmi stabilní. Pro další použití je možné jej snadno vyčistit.

Optimální projekční plocha pro jasné zobrazení

S rozměry 2690 x 1500 mm a úhlopříčkou {{size}} poskytuje toto plátno dostatečnou projekční plochu pro jasné a živé zobrazení vašich nápadů. Tento formát 16:9 je také ideální pro filmové večery.

Nepřekonatelný kontrast a kvalita obrazu

Černý rámeček, tzv. maskování, výrazně zlepšuje kontrast zobrazených obrázků a umožňuje pohodlnější sledování. Povrchová úprava plátna navíc podporuje ostrou a přirozenou reprodukci obrazu. Díky koeficientu jasu 1,1 je možné dosáhnout rovnoměrných pozorovacích úhlů až 160°.

Odolné materiály pro vnitřní i vnější použití

Plátno je vyrobeno z polyesterové tkaniny o tloušťce 0,4 mm, která se po rozložení nemačká a nabízí divákům dokonalou projekční plochu. Rám a nohy jsou vyrobeny z lehkého hliníku a lze je sestavit bez nářadí za pár minut. Díky tomu, že je plátno volně stojící, je velmi mobilní. Všechny použité materiály jsou odolné a vhodné pro použití jak uvnitř, tak venku. A s přenosnou taškou můžete mít své kino na promítacím plátně vždy s sebou!