www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Promítací plátno 228 x 133 cm 16:9 100″ hliníkový rám

Vylepšete své domácí kino s naším promítacím plátnem o rozměrech 228 x 133 cm. Plátno má poměr stran 16:9 a velikost 100, což je ideální pro sledování filmů nebo hraní her. Hliníkový rám dodává plátnu stabilitu a moderní vzhled. Objevte nový rozměr zábavy s naším promítacím plátnem. 1 899 Kč.
EAN: 4062859154361
Promítací plátno 228 x 133 cm 16:9 100" hliníkový rám - Projekční plátna Fromm & Starck

Nabízíme vám dokonalé promítací plátno pro vaše prezentace i filmové večery

Promítací plátno beamer od Fromm & Starck je ideální řešení pro všechny, kteří chtějí udělat dojem na své publikum. Ať už potřebujete prezentovat své nápady zákazníkům a partnerům, nebo chcete uspořádat filmový večer na nádvoří vaší společnosti, s tímto plátnem budete mít k dispozici optimální projekční plochu.

Flexibilní a stabilní promítací plátno

Díky stabilním nohám můžete toto promítací plátno používat kdekoli, kde je to potřeba. Plátno se snadno nastavuje, je pevné a lze jej snadno vyčistit pro opakované použití.

Perfektní obrazová kvalita

Plátno má rozměry 2280 x 1330 mm a úhlopříčku {{size}}, což poskytuje dostatek prostoru pro jasné zobrazení vašich nápadů v živé grafice. Formát 16:9 je ideální i pro promítání filmů. Navíc, černý rámeček, který zlepšuje kontrast snímků, a speciální povrchová úprava obrazovky pro ostrou a přirozenou reprodukci obrazu, zaručují pohodlné sledování.

Pohodlné sledování z jakéhokoli místa

Díky koeficientu jasu 1,1 je možné dosáhnout rovnoměrných pozorovacích úhlů až 160°, takže všichni diváci budou mít perfektní zážitek z promítání, ať už sedí kdekoli.

Odolná a snadno čistitelná tkanina

Plátno je vyrobeno z polyesterové tkaniny o tloušťce 0,4 mm, která je po rozložení hladká a nemačká se. V případě potřeby můžete povrch snadno vyčistit vlhkým hadříkem.

Snadná montáž a mobilita

Lehký hliníkový rám a nohy můžete sestavit bez použití nářadí během několika minut. Plátno je volně stojící a mobilní, takže jej můžete snadno přemístit, kde je to potřeba.

Přenosné a odolné

Plátno je vyrobeno z odolných materiálů, takže je vhodné pro použití jak v interiéru, tak v exteriéru. Navíc, díky přenosné tašce, můžete mít své kino na promítacím plátně vždy s sebou!

Shrnutí

  • Optimální projekční plocha pro prezentace a filmové večery
  • Flexibilní a stabilní promítací plátno
  • Perfektní obrazová kvalita
  • Pohodlné sledování z jakéhokoli místa
  • Odolná a snadno čistitelná tkanina
  • Snadná montáž a mobilita
  • Přenosné a odolné