www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Promítací plátno 221,4 x 124,5 cm 16:9 100″ ocelový rám

Zažijte kino přímo ve svém domově s tímto promítacím plátnem o velikosti 221,4 x 124,5 cm. S poměrem stran 16:9 a 100 úhlopříčkou nabízí skvělý zážitek z filmů a her. Ocelový rám zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost. Ideální pro všechny filmové nadšence a hráče. 2 999 Kč.
EAN: 4062859154408
Promítací plátno 221

Učiňte dojem na své publikum s promítacím plátnem beamer od Fromm & Starck

Chcete vytvořit prezentaci, která ohromí vaše kolegy, nebo uspořádat filmový večer pod širým nebem? Promítací plátno beamer od renomované značky Fromm & Starck vám poskytne ideální projekční plochu pro dosažení obou těchto cílů s jedním elegantním řešením.

Flexibilita a stabilita v jednom balení

Díky svým stabilním nohám můžete promítací plátno umístit kdekoliv potřebujete. Ať už potřebujete projekční plátno pro kancelář, konferenční místnost nebo venkovní prostor, toto plátno je připraveno splnit vaše požadavky.

Snadná instalace a údržba

Nastavení tohoto promítacího plátna je hračka, a když skončíte, můžete jej snadno vyčistit a připravit na další použití.

Jasný a ostrý obraz

Na projekční ploše o velikosti 2212 x 1245 mm s úhlopříčkou {{size}} může každý jasně vidět vaše nápady nebo filmový večer v živých barvách. Černý rámeček, tzv. maskování, výrazně zlepšuje kontrast obrazu a umožňuje pohodlnější sledování.

Vysoce kvalitní materiál

Promítací plátno je vyrobeno z polyesterové tkaniny o tloušťce až 0,38 mm, která zajišťuje bezvadnou projekční plochu bez ohledu na to, zda je plátno rozloženo před oknem nebo v jiném prostředí.

Snadná montáž a mobilita

Robustní ocelový rám a nohy lze snadno sestavit bez nástrojů. Promítací plátno je volně stojící, což znamená, že je mobilní a můžete jej přenášet, kamkoli potřebujete. Ať už jde o interiér nebo exteriér, toto promítací plátno je připraveno splnit vaše požadavky.

Přenosná taška pro snadnou přepravu

Dodává se s přenosnou taškou, takže můžete svůj vlastní promítací plátno mít vždy s sebou. Udělejte dojem, kdekoliv jste, s promítacím plátnem beamer od Fromm & Starck!