www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Promítací plátno 221,4 x 124,5 cm 16:9 100″ hliníkový rám

Vylepšete svůj filmový zážitek s tímto promítacím plátnem o rozměrech 221,4 x 124,5 cm. S poměrem stran 16:9 a velikostí 100 je ideální pro domácí kino nebo prezentace. Hliníkový rám přidává na odolnosti a elegantnímu vzhledu. 1 999 Kč.
EAN: 4062859154385
Promítací plátno 221

Představujeme promítací plátno beamer od Fromm & Starck

Potřebujete udělat dojem na své publikum, ať už se jedná o obchodní prezentaci nebo venkovní filmový večer? Pak je promítací plátno beamer od Fromm & Starck tou nejlepší volbou pro vás.

Flexibilita a stabilita, kdekoliv potřebujete

Toto promítací plátno je vybaveno stabilními nožičkami, které umožňují jeho flexibilní použití kdekoli. Snadno ho nastavíte a po použití ho můžete jednoduše vyčistit.

Optimální projekční plocha pro jasný obraz

S rozměry 2214 x 1245 mm a úhlopříčkou {{size}} poskytuje tento beamer jasný a živý obraz vašich nápadů. Jde o ideální volbu pro prezentace s vysokou vizuální složkou, ale také pro zábavné filmové večery.

Přirozená reprodukce obrazu s vysokým kontrastem

Černý rámeček, nebo také maskování, značně zlepšuje kontrast snímků, což zajišťuje pohodlnější sledování. Povrchová úprava obrazovky podporuje ostrou a přirozenou reprodukci obrazu.

Rovnoměrné pozorovací úhly až 160°

Díky koeficientu jasu 1,1 můžete využít celý prostor před obrazovkou a dosáhnout rovnoměrných pozorovacích úhlů až 160°. Polyesterová tkanina o tloušťce 0,4 mm se po rozložení nemačká a nabízí divákům dokonalou projekční plochu.

Lehký a mobilní

Lehký hliníkový rám a nohy sestavíte bez použití nářadí během chvilky. Toto promítací plátno je volně stojící a mobilní, což znamená, že ho můžete snadno přenášet.

Odolné materiály pro interiér i exteriér

Promítací plátno je vyrobeno z odolných materiálů, které jsou vhodné jak pro interiér, tak pro exteriér. A navíc, v přenosné tašce budete mít své kino na promítacím plátně vždy s sebou!

Shrnutí vlastnosti promítacího plátna beamer od Fromm & Starck

  • Flexibilní a stabilní promítací plátno
  • Rozměry 2214 x 1245 mm s úhlopříčkou {{size}}
  • Černý rámeček pro zlepšení kontrastu snímků
  • Rovnoměrné pozorovací úhly až 160°
  • Polyesterová tkanina o tloušťce 0,4 mm pro dokonalou projekční plochu
  • Lehký hliníkový rám a nohy pro snadnou montáž a mobilitu
  • Vhodné pro použití v interiéru i exteriéru