www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Promítací plátno 186 x 105 cm 16:9 84″ ocelový rám

Povedený kousek Promítací plátno 186 x 105 cm 16:9 84″ ocelový rám lze sehnat na našich stránkách nyní ve slevě! 3 199 Kč.
EAN: 4062859154392
Promítací plátno 186 x 105 cm 16:9 84" ocelový rám - Projekční plátna Fromm & Starck

Udělejte dojem se svou prezentací nebo promítejte film na otevřeném prostranství s promítacím plátnem beamer od Fromm & Starck

Chystáte se na prezentaci svých nápadů nebo toužíte po filmovém večeru pod širým nebem? Promítací plátno beamer od značky Fromm & Starck je tím pravým pomocníkem pro každou z těchto situací. Toto plátno nabízí dokonalou projekční plochu, na které můžete ukázat své myšlenky v plné vizuální síle nebo promítnout oblíbený film.

Flexibilní použití díky stabilním nožičkám

Toto promítací plátno je vybaveno stabilními nožičkami, které umožňují jeho flexibilní použití kdekoli potřebujete. Bez ohledu na to, zda potřebujete promítat v kanceláři, na konferenci nebo ve své zahradě, toto plátno vám vždy poskytne optimální podmínky pro promítání.

Perfektní zobrazení díky černému rámečku a povrchové úpravě obrazovky

Promítací plátno beamer od Fromm & Starck nabízí obraz o velikosti 1860 x 1050 mm s úhlopříčkou {{size}} a formátem 16:9. Černý rámeček, tzv. maskování, výrazně zlepšuje kontrast snímků a poskytuje pohodlnější sledování. Navíc povrchová úprava obrazovky podporuje ostrou a přirozenou reprodukci obrazu. To všechno vám umožní dosáhnout maximálního vizuálního zážitku.

Kvalitní materiály pro dlouhodobé použití

Toto promítací plátno je vyrobeno z polyesterové tkaniny o tloušťce až 0,38 mm, která se po rozložení nemačká a nabízí divákům dokonalou projekční plochu. Robustní ocelový rám a nožičky je možné snadno sestavit bez použití nářadí. Díky odolným materiálům je toto plátno vhodné pro použití jak v interiéru, tak v exteriéru.

Snadná údržba a mobilita

Promítací plátno je snadno čistitelné, stačí ho otřít vlhkým hadříkem. Navíc je volně stojící a tedy mobilní. Díky přenosné tašce s sebou můžete vzít svoje kino kdekoli chcete.

Shrnutí

  • Promítací plátno beamer od značky Fromm & Starck je ideální pro prezentace nebo filmové večery na otevřeném prostranství
  • Flexibilní použití díky stabilním nožičkám
  • Perfektní zobrazení díky černému rámečku a povrchové úpravě obrazovky
  • Kvalitní materiály pro dlouhodobé použití
  • Snadná údržba a mobilita díky přenosné tašce