www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Projekční plátno elektrické 177 x 134 cm 4:3

Vylepšete své prezentace nebo filmové večery s tímto elektrickým projekčním plátnem o rozměrech 177 x 134 cm. S poměrem stran 4:3 je ideální pro širokou škálu multimediálních aplikací. Snadno se ovládá a poskytuje jasné, ostré obrazy. Užijte si kinematografický zážitek přímo u vás doma. 1 699 Kč.
EAN: 4062859972859
Projekční plátno elektrické 177 x 134 cm 4:3 - Projekční plátna Fromm & Starck

Přineste si kino do obýváku s elektrickým promítacím plátnem značky Fromm & Starck, model STAR_RS84E43_01

Perfektní promítací plocha pro jakýkoli projektor

Ať už si chcete udělat večer na filmy doma, potřebujete prezentovat v konferenční místnosti, nebo přednášet na univerzitě, toto promítací plátno je pro vás ideální volbou.

Obraz jako v kině

Elektrické promítací plátno nabízí rozměry 177 x 134 cm, což znamená úhlopříčku 213 cm (84). Jde o parametry, které ve vás zaručeně vyvolají pocit, jako byste byli v kině.

Černý rám pro lepší kontrast

Promítací plocha o rozměrech 170 x 128 cm je lemována černým rámem. Díky tomu se zlepšuje kontrast a celkový vizuální zážitek.

Praktický dálkový ovladač

Promítací plátno je možné jednoduše a rychle ovládat pomocí dálkového ovladače. Po skončení promítání můžete ovladač uložit do praktického nástěnného držáku, takže ho budete mít vždy po ruce.

Vyrobeno z kvalitního PVC

Plátno je vyrobeno z trojvrstvého PVC o tloušťce 0,4 mm. To zaručuje, že plátno je ihned po rozvinutí hladké a bez záhybů.

Vysoká odrazivost pro lepší pozorovací úhel

Promítací plátno má odrazivost 1,1 gain, což umožňuje pozorovací úhel ±75°. Díky tomu můžete na plátno promítat obraz ve vysoké kvalitě, například Full HD, Ultra HD (4K) nebo dokonce 8K, aniž byste ztratili na kvalitě obrazu.

Závěr

Toto promítací plátno je perfektní volbou pro všechny, kdo chtějí dosáhnout kvalitního filmového zážitku, ať už doma, v práci nebo ve škole.