www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Projekční plátno 229 x 145 cm 16:9

Vylepšete své prezentace nebo filmové večery s naším projekčním plátnem o rozměrech 229 x 145 cm. S poměrem stran 16:9 je ideální pro širokoúhlé projekce. Zvyšte kvalitu svého vizuálního zážitku s tímto vysoce kvalitním plátnem. 2 699 Kč.
EAN: 4062859973009
Projekční plátno 229 x 145 cm 16:9 - Projekční plátna Fromm & Starck

Promítací plátno STAR_RS100M169_01 od Fromm & Starck: Kvalita obrazu na dosah

Chcete si užít dokonalý filmový zážitek přímo u vás doma? Nebo hledáte spolehlivé řešení pro prezentace na pracovních poradách či přednáškách? Promítací plátno STAR_RS100M169_01 od značky Fromm & Starck vám nabízí vše, co potřebujete pro kvalitní projekci obrazu.

Domácí kino v obývacím pokoji nebo profesionální prezentace?

Plátno s rozměry 229 x 145 cm je skvělou volbou pro různé typy prostorů. Ať už plánujete promítání filmů v obývacím pokoji, potřebujete prezentovat data v konferenční místnosti nebo promítat přednášku na univerzitě, toto promítací plátno vám poskytne perfektní podmínky pro kvalitní projekci.

Úchvatný vizuální zážitek

Plátno nabízí působivou úhlopříčku 100, která ve spojení s černým lemováním vytváří pocit skutečného kina. Toto maskování zároveň výrazně zlepšuje kontrast obrazu, což přispívá k jeho celkové vizuální kvalitě.

Neprůsvitné a hladké plátno

Černá zadní strana plátna zajišťuje jeho neprůsvitnost, takže ho můžete bez obav umístit před okno. Trojvrstvé plátno z PVC je hladké již po prvním rozrolování, takže se nemusíte obávat nevzhledných záhybů.

Snadná manipulace s plátnem

Díky poloautomatickému rolovacímu mechanismu můžete plátno snadno vytáhnout na požadovanou velikost. Toto řešení vám umožní rychlé a pohodlné nastavení plátna.

Ostroviditelnost z každého místa

Plátno má odrazivost 1,1 gain, což umožňuje široký pozorovací úhel. To znamená, že obraz bude jasný a ostrý bez ohledu na to, odkud na plátno koukáte.

Podpora vysokého rozlišení

Plátno podporuje projekci obrazu ve vysokém rozlišení, včetně Full HD, Ultra HD (4K) a 8K. Vychutnejte si tedy filmový zážitek v nejlepší možné kvalitě bez ztráty detailů.