www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Projekční plátno 166,5 x 203 cm 16:9 mobilní

Vylepšete své prezentace nebo filmové večery s naším mobilním projekčním plátnem o rozměrech 166,5 x 203 cm s poměrem stran 16:9. Snadno přenosné a jednoduché na instalaci, toto plátno je ideální pro jakékoli použití. 4 899 Kč.
EAN: 4062859030740
Projekční plátno 166

Fromm & Starck projekční plátno: Váš vlastní promítací zážitek kdekoli

Vítejte ve světě promítání s Fromm & Starck mobilním projekčním plátnem, které přináší kinematografický zážitek přímo do vaší obývací místnosti, konferenčního sálu nebo univerzitního přednáškového sálu. Nyní můžete užívat perfektní zobrazení filmů, fotografií či prezentací kdekoli a kdykoli.

Technické specifikace

  • Rozměry: 166,5 x 203 cm
  • Úhlopříčka: 60
  • Velikost obrazu: 155 x 87,2 cm
  • Formát obrazu: 16:9
  • Tloušťka PVC: 0,4 mm

Design a kvalita obrazu

Toto promítací plátno od Fromm & Starck vás zaujme svou kvalitou a designem. Černé maskování vytváří plný kontrast a zároveň zajišťuje dokonalý vizuální dojem. Na zadní straně plátna je neprůsvitná černá vrstva, která umožňuje umístit plátno i před okno.
Třívrstvé plátno vyrobené z 0,4 mm PVC je hladké a bez záhybů už při prvním rozvinutí. Nízká hodnota odrazu zajišťuje široký pozorovací úhel a umožňuje zobrazování video formátů jako je Full HD, Ultra HD, 4K a 8K bez ztráty kvality.

Jednoduchá manipulace a stabilita

Fromm & Starck projekční plátno lze snadno a rychle nastavit díky hladkému zvedacímu mechanismu. Plátno můžete rozvinout úplně nebo jen do určité výšky podle vašich potřeb. Stabilitu plátna zajišťují integrované nožičky, takže jej můžete umístit na libovolném místě.

Mobilní a praktické

Po použití lze plátno rychle srolovat a uložit do hliníkové kazety. Díky rukojeti a ultralehkým materiálům je toto projekční plátno ideální pro mobilní použití nebo pro příležitostné promítání.

Závěr

Fromm & Starck projekční plátno přináší výjimečný promítací zážitek s maximálním potěšením z obrazu. Ať už potřebujete promítat prezentace, filmy nebo fotografie, toto plátno je skvělou volbou pro domácnost, kancelář i univerzitu.