www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Projekční plátno 144,5 x 203 cm 16:9 mobilní

Vylepšete své prezentace nebo filmové zážitky s naším mobilním projekčním plátnem o rozměrech 144,5 x 203 cm a formátu 16:9. Lehké a snadno přenosné, ideální pro kanceláře, domovy nebo venkovní promítání. 3 099 Kč.
EAN: 4062859030733
Projekční plátno 144

Chcete-li promítat s maximálním komfortem, sáhněte po mobilním projekčním plátnu Fromm & Starck

Bez ohledu na to, zda si plánujete užít večer s filmem v pohodlí vašeho obývacího pokoje, prezentovat důležité informace na konferenci, nebo přednášet v univerzitním sále, mobilní projekční plátno Fromm & Starck vám poskytne ideální prostor pro všechny tyto příležitosti.

Skutečný filmový zážitek s dokonalými rozměry a kontrastem

Projekční plátno o rozměrech 144,5 x 203 cm s úhlopříčkou 60 dokáže navodit atmosféru, jakou znáte z kina. Černý okraj obrazovky, který zajišťuje skutečnou velikost obrazu 132,8 x 74,7 cm ve formátu 16:9, výrazně zlepšuje kontrast a tím i vizuální zážitek. Navíc, díky zcela černé zadní straně je plátno neprůhledné a lze jej tak umístit i před okno.

Vynikající kvalita obrazu bez ztrát

Třívrstvý materiál o tloušťce 0,4 mm je vyroben z PVC, které je hladké hned po rozvinutí a nemá žádné nevzhledné záhyby. Jeho nízká hodnota odrazu umožňuje široký pozorovací úhel. To znamená, že na tomto plátnu lze zobrazit vysoce kvalitní video formáty, jako je Full HD, Ultra HD, 4K a 8K, a to bez jakékoliv ztráty kvality.

Snadná manipulace a uložení

Projekční plátno je vybaveno hladkým zvedacím mechanismem pro rychlé a snadné nastavení. Můžete jej rozvinout úplně nebo jen do určité výšky. Integrované nožičky zajišťují dokonalou stabilitu během použití, takže plátno lze umístit na libovolném místě. Po použití jej snadno srolujete a uložíte do hliníkové kazety.

Výhody mobilního projekčního plátna

Výhody
Perfektní pro mobilní použití
Ultralehké materiály pro snadné přenášení
Vhodné pro příležitostné použití
Snadné skladování

Projekční plátno Fromm & Starck je tak ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí promítat s maximálním komfortem, kvalitou a flexibilitou.