www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Projekční plátno 133,5 x 199 cm 4: 3 mobilní

Vychutnejte si kino v pohodlí domova s tímto mobilním projekčním plátnem o rozměrech 133,5 x 199 cm. Ideální pro filmy, prezentace nebo hraní her. Snadno přenosné a skladovatelné, s poměrem stran 4:3 pro klasický zážitek z filmů. 2 499 Kč.
EAN: 4062859030702
Projekční plátno 133

Fromm & Starck mobilní projekční plátno: Dokonalý partner pro filmy, fotografie a prezentace

Pokud hledáte univerzální řešení pro promítání vašich oblíbených filmů, fotografií či důležitých prezentací, pak je mobilní projekční plátno od značky Fromm & Starck tím pravým řešením. Toto plátno je skvělým pomocníkem jak pro vytvoření útulného domácího kina v obývacím pokoji, tak pro prezentace na důležitých setkáních v konferenčních místnostech či přednáškových sálech na univerzitě.

Perfektní obraz v každé situaci

Projekční plátno Fromm & Starck se může pochlubit rozměry 133,5 x 199 cm, s působivou úhlopříčkou 60. Toto plátno tedy přinese do vašeho prostředí atmosféru pravého kina. Kvalitu obrazu navíc podtrhuje černý okraj, který zajišťuje skutečnou velikost obrazu 91,5 x 122 cm ve formátu 4:3, a zároveň zlepšuje kontrast, což vede k lepšímu vizuálnímu dojmu.

Neprůhlednost a stabilita

Díky tomu, že je zadní strana plátna zcela černá, je toto projekční plátno neprůhledné. Tím pádem jej můžete umístit dokonce i před okno bez obav z průsvitu. Integrované nožičky navíc zajišťují dokonalou stabilitu plátna, takže jej lze umístit na libovolné místo.

Skvělý materiál a snadné ovládání

Třívrstvé plátno je vyrobeno z 0,4 mm tenkého PVC, což zajišťuje, že je po rozvinutí hladké a bez nevzhledných záhybů. Nízká hodnota odrazu umožňuje široký pozorovací úhel, takže si na plátně můžete vychutnat video formáty jako Full HD, Ultra HD, 4K a 8K bez jakékoliv ztráty kvality. Plátno je navíc vybaveno hladkým zvedacím mechanismem, který umožňuje rychlé a snadné nastavení.

Mobilita a skladnost

Po skončení promítání je možné plátno rychle srolovat a uložit do hliníkové kazety. Tento model je navíc vybaven rukojetí a je vyroben z ultralehkých materiálů, což jej činí ideálním pro mobilní použití nebo pro situace, kdy je obrazovka vyžadována jen příležitostně.

Velikost plátna 133,5 x 199 cm
Úhlopříčka 60
Materiál 0,4 mm PVC
Formát obrazu 4:3